Protezy kończyn górnych i dolnych - gdzie zamówić?


Rozwój technologii pozwala obecnie w znaczący sposób zniwelować skutki wypadków bądź chorób, w wyniku których nastąpiła konieczność odjęcia części kończyny górnej lub dolnej. Osoby poszkodowane mogą odzyskać sprawność i mobilność, korzystając z odpowiednio dopasowanych protez. 

Dostawcą, który działa jako producent oraz dystrybutor uzupełnień pozwalających na wykonywanie codziennych czynności, jest firma ogłaszająca się na stronie vbionic.com. To polska marka, działająca w sektorze biomedycznym, której kadra stara się odpowiadać na dostrzegane problemy powiązane z brakami rynkowymi dotyczącymi ubytków w zakresie dużej i małej motoryki. Domeną pracowników jest opracowywanie oraz udostępnianie rozwiązań, z których mogą skorzystać osoby w każdym wieku, w tym również dzieci. Na liście produktów znajdują się protezy kończyn górnych i dolnych, przygotowane z myślą o zapewnieniu komfortu psychicznego i fizycznego dla maluchów w początkowej fazie wzrostu. 

Proponowane modele są wykonywane na wymiar. Poszczególne protezy to konstrukcje, na które składają się wewnętrzny mechanizm sterujący oraz zewnętrzna powłoka imitująca skórę. Materiałem wytwórczym rękawicy jest specjalny rodzaj wytrzymałego, łatwego w utrzymaniu w czystości silikonu. Standardowe uzupełnienie ręki bądź stopy jest pozbawione chociażby tak charakterystycznych elementów, jak paznokcie, ale można wybrać wersję z tego rodzaju wykończeniem i następnie dowolnie ją zdobić. Produkt jest odporny na lakier i zmywacz, zapewnia też ochronę przed przedostaniem się do środka zanieczyszczeń oraz wilgoci.

Protezy są nie tylko dobrej jakości, ale także zostały odpowiednio wyważone. Nie ma więc obawy, że korzystanie z nich nie spełni oczekiwać, zwłaszcza jeśli chodzi o komfort, a rozkład ciała będzie rozkładał się nierównomiernie, powodując dalsze niedogodności i problemy z poruszaniem się. Kadra dostawcy, aby wyeliminować ewentualne błędy wytwórcze, przed realizacją zamówienia na wybrany rodzaj protez dokonuje drobiazgowych pomiarów poszczególnych parametrów sylwetki klienta oraz sprawdza, jakie są jego potrzeby w zakresie wykorzystywania uzupełnienia. Zdobyte informacje pozwalają opracować model odpowiednio dopasowany do ciała, zapewniający oczekiwaną równowagę podczas chodzenia czy wykonywania innych codziennych czynności. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://vbionic.com
Dodano: 2023-08-01
Telefon: 690 690 200
Miejscowość: Poznań
Adres: Małopolska 2A
Kod pocztowy: 60-616

Źródła:
https://vbionic.com/Inne Firmy