Czym jest tabor kontenerowy?


Usługi transportowe realizowane przez firmę Uni-logistics są chętnie wybierane zarówno przez polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa. Wynika to z faktu, że spółka dysponuje nowoczesną flotą ciężarówek, dzięki którym można pokonać nawet bardzo długą trasę. Do najbardziej wymagających tras należą połączenia tj. Polska-Portugalia oraz Polska-Grecja. Jest to związane nie tylko z odległością, ale także ze zróżnicowanym terenem. Przewóz towarów niebezpiecznych jest realizowane przy wykorzystaniu tirów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w tej materii. To bardzo ważne, ponieważ w maksymalny sposób zabezpiecza produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie tylko.

W celu sprawdzenia dostępności wybranych przez klienta terminów realizacji usługi należy skontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi klienta. Doświadczeni spedytorzy są w stanie wybrać odpowiednie rozwiązanie, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania zleceniodawcy. W przypadku długofalowej współpracy można liczyć na atrakcyjne rabaty. Ich wysokość jest zawsze ustalana w sposób indywidualny. Tylko w taki sposób istnieje możliwość sprostania oczekiwaniom jak największej liczbie klientów.

Tabor kontenerowy składa się z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Dzięki wykorzystaniu odnawialnych produktów kontenery można wykorzystywać nawet przez kilkadziesiąt lat od momentu ich stworzenia. Jest to bardzo ważne dla osób, które podczas realizacji usług transportowych chcą w możliwie jak największym stopniu zadbać o środowisko naturalne. Transport drogowy wykonywany przy wykorzystaniu pojazdów Euro 6 jest w pełni bezpieczny. Jest to potwierdzone przez liczne badania naukowe. W przewozie towarów niezwykle istotne są kwalifikacje kierowców, którzy pokonują trasy wynoszące nawet kilka tysięcy kilometrów. Wszyscy pracownicy powyższego przedsiębiorstwa mają niezbędne umiejętności oraz przechodzą systematycznie szkolenia. Uzupełniają one ich wiedzę m.in. na temat zmieniających się przepisów prawa drogowego.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2022-05-07
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/kontenerowy-transport-drogowy-i-intermodalny/Inne Firmy