Czym są ubezpieczenia komunikacyjne w Lublinie proponowane w jednej z firm?


Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, nazywane OC, jest zaliczane do polis komunikacyjnych koncentrujących się na pojazdach, takich jak samochody osobowe i dostawcze, ciężarówki, motocykle oraz ciągniki rolnicze. Chroni ono od następstw wypadków i znajduje zastosowanie w razie zdarzeń losowych. Polisa zabezpiecza kierowców podczas wypadków, ponieważ sprawia, że nie są zobowiązani do ponoszenia kosztów napraw lub rehabilitacji poszkodowanych z własnej kieszeni. OC jest obowiązkowe, dlatego zapisy przedstawione w umowie powinny być takie same u każdego ubezpieczyciela. Firma warta uwagi prowadzi stronę pwubezpieczenia.pl i kieruje ofertę do mieszkańców Lublina. Ubezpieczenia komunikacyjne, jakie proponuje, wiążą się z podpisaniem stosownych dokumentów, zabezpieczających interesy każdej ze stron.

Warto podkreślić, że polisa nie jest przypisywana do kierowców, a do właścicieli samochodów. Istnieją jednak pewne wyjątki, a zalicza się do nich sprawców wypadku, którzy uciekli z miejsca zdarzenia oraz osoby niemające prawa jazdy, które prowadziły pojazd lub były w stanie nietrzeźwości. Proponowane ubezpieczenie obejmuje szkody rzeczowe oraz osobowe, co oznacza, że chroni w razie zniszczenia mienia, obrażeń ciała oraz problemów zdrowotnych, wymagających rehabilitacji czy długotrwałego leczenia.

Niektórzy decydują się też na AC, czyli Autocasco. To nieobowiązkowa polisa, której warunki ustalane są indywidualnie z przedstawicielem towarzystwa ubezpieczeniowego. Chroni ona na wypadek aktów wandalizmu, kradzieży samochodu, zderzenia z innym pojazdem lub dzikim zwierzęciem, powodzi, pożaru i nie tylko. Rozwiązaniem tym interesują się właściciele aut o dużej wartości oraz osoby mające w zwyczaju parkować w dzielnicach uznawanych za mało bezpieczne.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pwubezpieczenia.pl
Dodano: 2023-02-26
Telefon: 535 755 503
Miejscowość: Lublin
Adres: Okrzei 2
Kod pocztowy: 20-128

Źródła:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/Inne Firmy