Jaka galeria sztuki proponuje sprzedaż obrazów online?


Choć sztuka to dla artystów próba wyrażenia siebie poprzez prace, to wiele osób traktuje ją jako działalność zarobkową. Oddając swoje dzieła do galerii, malarze, rzeźbiarze czy fotografowie liczą na to, że ich twory znajdą uznanie w oczach odwiedzających i zdecydują się oni na zakup. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się obrazy, rzeźby czy fotografie, które przedstawiają rzeczywistość w zupełnie innym świetle, zmuszają do refleksji lub też przyciągają wzrok niespotykanym doborem kolorów. 

Aby pomóc twórcom, galeria sztuki mająca swoją siedzibę w Poznaniu, ogłaszająca się na stronie szokart.com, nie tylko na bieżąco ubogaca swoje zbiory, promując tym samym jeszcze nieznanych na rynku artystów, ale także pomaga w sprzedaży ich dzieł. Pod podanym linkiem przedstawia wykonane rozmaitymi technikami malowidła i rysunki, które z powodzeniem mogą posłużyć jako ozdoba domów prywatnych, firm lub instytucji publicznych. Choć są to dzieła osób, które nie wyrobiły sobie jeszcze własnej marki, ich wartość może w przyszłości wzrosnąć, więc stanowią inwestycję. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, galeria sztuki działa online. Wystawia obrazy, dokładając wszelkich starań, by każda pozycja została dokładnie opisana, z uwzględnieniem kategorii, techniki, tematyki oraz rodzaju użytego materiału. Aby ułatwić potencjalnemu kupującemu podjęcie decyzji, udostępniono też opcję wirtualnego podglądu, jak wybrana grafika prezentuje się na ścianie. Jest to doceniana podpowiedź, gdyż wiele osób ma problem z poprawnym rozplanowaniem przestrzennym niektórych obiektów, nawet mając podane wymiary. Wieszając obraz w upatrzonym miejscu, odbiorca nie zawsze jest zadowolony, gdyż okazuje się, że jest on za mały lub za duży.

Galeria proponuje nie jedną, ale kilka bądź nawet kilkanaście prac konkretnego artysty. Dzięki temu istnieje możliwość nabycia dzieł hurtowo, jeśli jego sposób tworzenia przypadnie kupującemu do gustu. Zamówienie składa się poprzez personalne konto, które należy założyć na portalu. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://szokart.com/
Dodano: 2022-10-27
Telefon: +48518962332
Miejscowość: Poznań
Adres: Plac Cyryla Ratajskiego 1 1
Kod pocztowy: 61-726

Źródła:
https://szokart.com/Inne Firmy