Ciekłokrystaliczna folia elektryczna na szyby – cena miło zaskakuje


Nowoczesne biura, przestrzenie publiczne, a nawet mieszkania są coraz częściej tak aranżowane, by znajdowało się w nich jak najwięcej przeszkleń. Dzięki przezroczystym ścianom działowym i dużym oknom pomieszczenia są dobrze doświetlone, jasne, a jednocześnie optycznie powiększone. Warto przy tym pamiętać, że należy zapewnić mieszkańcom i użytkownikom także prywatność. Tradycyjne zasłony nie zawsze rozwiązują problem nadmiernej widoczności, dlatego dobrym pomysłem jest zainwestowanie w specjalne folie matowe, które nakłada się bezpośrednio na szklaną powierzchnię.

Dzięki zastosowaniu folii ciekłokrystalicznych można już w kilka chwil uzyskać całkowicie matową, nieprzezierną taflę. Przywrócenie przezroczystości to również kwestia jednego przyciśnięcia przełącznika. Szybkość działania urządzenia to jego bardzo istotna zaleta. Dla wygody wdrożono także opcję łączącą inteligentną folię z aplikacją na smartfon. Takie zestawienie ułatwia zdalne sterowanie i kontrolowanie przesłony.

Produkt składający się z cienkich warstw folii i umieszczonych pomiędzy nimi kryształków działa po podłączeniu do prądu. W przypadku braku zasilania szyba pozostaje matowa, po włączeniu – następuje uporządkowanie kryształków i uzyskuje się przezroczystość. Matowa powierzchnia chroni prywatność, ale pozwala też przytłumić zbyt intensywne światło, obniżyć temperaturę latem i zmniejszyć utratę ciepła w zimowe miesiące. Biała szyba stanowi dobre tło i można ją wykorzystać podczas wyświetlania materiałów z rzutnika.

Technologia Cyfrowego Cieniowania, prezentowana na stronie sonte-poland.pl, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ sprawdzi się na oknach i przeszkleniach, które już są zamontowane w budynkach. Produkt dostępny jest bowiem w dwóch wariantach – także w wersji adhezyjnej, niewymagającej użycia kleju. Arkusz folii można dowolnie docinać, dlatego powłoka bez problemu będzie pasowała na każdą powierzchnię, niezależnie od kształtu. W sprzedaży są standardowe arkusze o długości do 5 m i szerokości 1,2 i 1,5 m. Firma może też przygotować na zamówienie produkt o długości do 10 m.

Rozwój tej technologii sprawił, iż folia elektryczna zyskała atrakcyjną cenę. Obecnie na rozwiązanie to mogą sobie pozwolić zarówno prestiżowe hotele, firmy, jak i właściciele domów. Coraz częściej ciekłokrystaliczną folię matową można spotkać także w pojazdach, takich jak pociągi czy autobusy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://sonte-poland.pl/
Dodano: 2021-12-23
Telefon:
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Strażacka 81
Kod pocztowy: 43-382

Źródła:
https://sonte-poland.pl/Inne Firmy