Siłowniki obrotowe


Siłowniki to podstawowe narzędzia wykorzystywane w przemyśle maszynowym. Oznaczają się niewielkimi wymiarami, prostotą użytkowania i solidnością wykonania, dlatego rzadko wymagają przeprowadzania napraw czy wymiany na nowe modele. Produkty te są niezbędne do wprawiania maszyn w ruch, co wpływa na wygodę pracowników, którzy nie muszą używać siły swoich mięśni. W tym przypadku czynnikiem napędzającym jest powietrze lub prąd. Siłowniki bez trudu radzą sobie w najtrudniejszych warunkach, przykładowo w przestrzeniach, w których panują bardzo wysokie lub niskie temperatury. Do ich zalet zalicza się pozytywny wpływ na stan środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Rosnącą popularnością cieszą się siłowniki obrotowe spotykane w halach przemysłowych Wykorzystuje się je na prasach, liniach produkcyjnych oraz liniach służących do pakowania gotowych artykułów. Z ich dobrodziejstw korzystają także przedstawiciele służb ratunkowych, ponieważ znajdują zastosowanie w rozwierakach i przecinakach. Osoby chcące nabyć takie produkty mogą zapoznać się z ofertą udostępnioną na witrynie selltech.com.pl. Prowadzi ją dobrze zaopatrzony internetowy sklep zapewniający sprawną realizację zamówień.

Siłowniki zbudowano z kilku elementów, takich jak uszczelnienia wewnętrzne i zewnętrzne, membrany, tłoczyska, pokrywy oraz zawory dławiące. Istotną rolę odgrywają tłoki ułatwiające przesuwanie się części roboczych urządzeń. Najnowocześniejsze modele zostały pokryte dodatkową powłoką antykorozyjną chroniącą przed osadzaniem się rdzy na powierzchni. Sprawdzają się one w przestrzeniach o dużym stopniu wilgotności. W firmie dostępne są siłowniki jednostronnego działania oraz dwustronnego działania. W pierwszych ciecz oddziałuje na tłok z jednej strony, natomiast w drugich przedostaje się ona z obu stron.

Przedsiębiorstwo proponuje modele zapewniające płynną regulację pracy, które są wykorzystywane przy niewielkich obciążeniach i prędkościach posuwu. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymagają dodatkowych czynności obsługowych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://selltech.com.pl/
Dodano: 2021-04-07
Telefon: +48 62 747 55 02
Miejscowość: Jarocin
Adres: Konstytucji 3 Maja 31
Kod pocztowy: 63-200

Źródła:
https://selltech.com.pl/silowniki-obrotowe/Inne Firmy