Jak szybko odzyskać ex dziewczynę - czy ona w ogóle wróci?


Rozstania są bolesne, ale jeszcze bardziej bolesne jest bycie porzuconym przez dziewczynę, która zdecydowała się sama zakończyć ten związek. Gdy chłopak nie potrafi natomiast przestać o niej myśleć, to powinien walczyć o uratowanie tego uczucia. Z tym że niekoniecznie winien kierować się wtedy emocjami, a raczej rozsądkiem.

Okazuje się bowiem, że skuteczne metody na to, jak odzyskać ex dziewczynę niekoniecznie są tymi, które na początku przychodzą do głowy. Świetnie przedstawia to poradnik zamieszczony na witrynie jakzdobywac.pl. Zaczyna on wręcz od tego, czego chłopak nie powinien robić. M.in. narzucać się i naprzykrzać, zamęczać byłą partnerkę ciągłym dzwonieniem i SMS-owaniem, osaczać poprzez nachodzenie itp. To na pewno nie zda egzaminu, a wręcz przeciwnie.

Zamiast tego poradnik sugeruje podejść do problemu w inny sposób. Dość przewrotnie informuje on, że chłopak musi w tym momencie działać tak, by to on stał się dla dziewczyny wyzwaniem. Dopiero wtedy na nowo stanie się atrakcyjny w jej oczach i zacznie ona czuć żal w związku z tym, co straciła, decydując się odejść. Chłopak powinien więc podjąć następujące kroki:

  • zadbać o siebie, poświęcić się hobby, pokazać dziewczynie, że poza nią ma także swoje (i to ciekawe) życie,
  • wychodzić do ludzi, spotykać się ze znajomymi,
  • przez kilkanaście dni po rozstaniu nie kontaktować się z ex dziewczyną w ogóle,
  • później nawiązać już kontakt z partnerką, ale raczej niezbyt często i to na stopie koleżeńskiej,
  • gdy to ona prosi o kontakt, to raz na jakiś czas celowo odmawiać i informować ją, iż jest się aktualnie zajętym,
  • nie pytać i nie prosić byłej dziewczyny o powrót, a raczej dać jej do zrozumienia, że samemu też ma się wątpliwości (choć jednocześnie wyrażać się w sposób pełen nadziei co do przyszłości).

Chłopak musi również pamiętać o tym, że powrót do siebie po zerwaniu to proces. Nie da się osiągnąć sukcesu w kilka godzin czy kilka dni. Czasami może to trwać nawet kilka miesięcy, ale jest skuteczniejsze niż nagłe i nieprzemyślane działanie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.jakzdobywac.pl/
Dodano: 2022-02-02
Telefon:
Miejscowość: Newcastle upon Tyne
Adres: MONKCHESTER ROAD 34
Kod pocztowy: NE-6 2

Źródła:
https://www.jakzdobywac.pl/blog/6-zasad-jak-odzyskac-byla-dziewczyne-chlopaka.html


Inne Firmy