Czy warto zdecydować się na instalację grzejnika wodno-elektrycznego w łazience?


Wyposażając mieszkanie czy dom w instalację grzewczą, warto pomyśleć nad rodzajem grzejników, aby były nie tylko efektowne, ale też funkcjonalne. Dobrze dobrany, zapewni odpowiednią ilość ciepła i będzie harmonizował ze stylem pozostałego wyposażenia. Warto także pomyśleć o tym, że dobrze jest wyposażyć łazienkę w taki kaloryfer, który w razie chłodnego lata ogrzeje to pomieszczenie także poza sezonem grzewczym, a przynajmniej pozwoli na wysuszenie ręczników po kąpieli.

Doskonałym wyborem do każdej łazienki będzie zatem grzejnik wodno-elektryczny. Produkt taki spełni oczekiwania każdego klienta, gdyż zimą, jesienią i wczesną wiosną będzie pobierał ciepło z kotła grzewczego, a dzięki wyposażeniu w odpowiednią grzałkę może działać niezależnie od całej instalacji. Rozmaite rodzaje kaloryferów można znaleźć w sklepie prowadzonym przez producenta Regnis Sp. z o.o. Jan Stefański.

Firma ta istnieje na rynku od wielu lat, oferując modele:

  • klasyczne,
  • retro,
  • nowoczesne,
  • dekoracyjne. 

W jej asortymencie każdy klient znajdzie produkt odpowiadający stylowi, w jakim ma być urządzone dane wnętrze. Wśród dostępnych artykułów są efektowne grzejniki łazienkowe typu Łezka w wielu modelach, także z relingami oraz wyjątkowo piękne wyroby sprawdzające się w innych pomieszczeniach, pełniące również funkcje dekoracyjne, jak np. Kreon Zenit czy Kalipso z lustrem. Wszystkie zostały starannie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Większość dostępna jest w kilku wersjach, jeśli chodzi o zasilanie, w tym także wodno-elektrycznej.

Bez względu na to, czy klient zainteresuje się modelami do pomieszczeń nowoczesnych, czy klasycznych, będzie miał możliwość wyboru koloru, wielkości i rodzaju zasilania. W sprzedaży większość z nich jest dostępna od ręki w podstawowych kolorach, tj. bieli, czerni, chromie i antracycie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić grzejnik w dowolnej barwie z palety RAL. Taki zakup powinien jednak zostać dobrze przemyślany, ponieważ albo nie podlega zwrotowi, albo sklep potrąca pewien procent od ceny grzejnika.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Dodano: 2023-06-11
Telefon: 507 222 874
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: Tarnowska 32
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://sklep.regnisgrzejniki.pl/grzejniki-lazienkowe.htmInne Firmy