Eleganckie wyposażenie dla hoteli – jaką firmę wybrać?


Właściciele obiektów noclegowych, którzy chcą zakupić dobrej jakości akcesoria, kosmetyki, produkty jednorazowego użytku, znajdą wszystko, czego potrzebują na stronie internetowej sklep.qhs.one. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, dostosowany do potrzeb różnych grup klientów, zarówno prowadzących niewielkie hostele czy turystyczne noclegownie w górach, jak i duże, luksusowe hotele. Warto zaznaczyć, że firma jest gotowa podjąć stałą współpracę z danym obiektem lub całą siecią ośrodków hotelowych i regularnie dostarczać niektóre produkty.

Oferta obejmuje kosmetyki dla dorosłych oraz dzieci: szampony, żele, balsamy, kremy do rąk, mydła. Należy dodać, że środki pielęgnacyjne występują także w wersji ekologicznej. Artykuły wyprodukowano ze składników pochodzenia naturalnego oraz umieszczono w opakowaniach biodegradowalnych, co z pewnością zainteresuje wielu klientów. Poza jednorazowymi, małymi kosmetykami właściciele hoteli mogą nabyć wygodne w użyciu dozowniki na mydło, szampon i żel. Produkty są wytrzymałe i estetyczne. Asortyment zawiera również niewielkie, higieniczne zestawy akcesoriów kosmetycznych (myjki, golarki, grzebienie, pilniki do paznokci, chusteczki, płatki higieniczne, szczoteczki do mycia zębów, czepki kąpielowe). Poza tym sklep sprzedaje niedrogie kapcie welurowe i ręczniki.

Aby zapewnić komfort gościom hotelowym, klienci mogą zakupić zestawy powitalne zawierające tackę, czajnik oraz kubki i łyżeczki. Czajnik został wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast tacka jest wyprodukowana z odpornej na zabrudzenia i wysokie temperatury melaminy. Ważnym elementem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym hotelu odwiedzanym przez biznesmenów, są sejfy. W ofercie można znaleźć niewielkie, tytanowe modele z kodem (każdy sejf otwierany jest awaryjnie specjalnym kluczem). System zapamiętuje do 250 ostatnio wykonanych operacji.

Warto wybrać najlepsze wyposażenie dla hoteli od rozpoznawalnej na rynku firmy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://sklep.qhs.one
Dodano: 2022-01-11
Telefon: 601 507 287
Miejscowość: Poznań
Adres: Przyjaźni 21
Kod pocztowy: 61-689

Źródła:
https://sklep.qhs.one/Inne Firmy