Hotel dla zwierząt poznań


Poszukiwany komfortowy, a przy tym niedrogi hotel dla zwierząt na terenie Poznania? Tego typu usługi proponuje wszystkim zainteresowanym Purrfect Koci Hotel - to absolutnie idealne miejsce dla każdego czworonoga!

Hotelik ten znajduje się w niewielkiej odległości od miasta - w bardzo urokliwym Luboniu. Miejsce te jest pełne zieleni, a także spokoju - z pewnością takie otoczenie wpłynie pozytywnie na samopoczucie każdego zwierzaka. Miejsce to proponuje swoim małym podopiecznym odpowiednio wyposażone pokoje - znajduje się tam wiele ciekawych i oryginalnych zabawek, a także intrygujące zakamarki, jak również specjalnie przystosowane półki, po których każdy kociak może bezpiecznie się wspinać. Tak wiele atrakcji sprawia iż każdy kot z pewnością nie będzie się tam nudził! W hotelu znajdują się także sale wspólne, gdzie koty mogą bawić się razem - oczywiście zabawa taka przebiega pod czujnym okiem zatrudnionych tam pracowników - doskonale zdają sobie oni sprawę z tego iż każdy kot jest inny i wymaga zupełnie innej opieki. Każdy kot, który staje się gościem hotelu jest w naprawdę dobrych rękach - opiekujący się nim specjaliści mają bowiem spore w tej dziedzinie doświadczenie, jak również posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat. 

Szczególną zaletą wyboru tego właśnie hotelu jest fakt iż oprócz naprawdę fachowej opieki proponuje on zainteresowanym również bardzo atrakcyjne ceny, a także szereg usług dodatkowych. Jedną z nich jest dokupienie wyżywienia - proponowane są jedynie wysokiej jakości karmy znanych marek, które z pewnością przypadną do gustu każdemu czworonogowi. Można również korzystać z usług kociego szofera, który przywiezie do hotelu podopiecznego, a także odwiezie go bezpiecznie po zakończeniu pobytu. 

Wszyscy zainteresowani podjęciem współpracy z tym hotelem więcej konkretnych informacji znaleźć można na jego stronie internetowej. Zamieszczony jest tam między innymi konkretny opis świadczonych usług, a także szczegółowe wskazówki dojazdu do tego miejsca i dane kontaktowe.

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://hotel.purrfect.pl/
Dodano: 2019-03-23
Telefon: 790597333
Miejscowość: Luboń
Adres: Paderewskiego 17
Kod pocztowy: 62-030

Źródła:
http://hotel.purrfect.pl/Inne Firmy