Przekąski dla szczeniaków


Posiadanie czworonoga wiąże się z wieloma obowiązkami. Przede wszystkim należy posiąść wiedzę dotyczącą żywienia psa. Właściciele zwierząt doskonale zdają sobie sprawę z tego, że pupil nie może jeść tego, co człowiek. Dotyczy to zarówno regularnych posiłków, jak i podawanych w ciągu dnia przysmaków. Szczególnie wrażliwy układ pokarmowy mają szczenięta, więc w przypadku karmienia młodych psiaków należy zwrócić dużą uwagę na jakość podawanego pożywienia.

Jakie powinny być idealne przekąski dla szczeniaków? Najlepiej, gdy produkty tego typu są naturalne. Co to znaczy? Między innymi to, że nie zawierają one sztucznych konserwantów, barwników czy różnego typu wypełniaczy. Smakołyki zrobione z naturalnych składników są nie tylko zdrowsze, ale również bardziej smakują czworonogom. Doskonale wie o tym polska firma Psiacha, która zajmuje się produkcją wyjątkowych smaczków dla szczeniaków oraz starszych psów.

Czego szukać w składzie dobrych przekąsek dla czworonogów? Przede wszystkim mięsa wysokiej jakości. W przypadku tej firmy smakołyki składają się tylko z takich produktów, po które bez obaw sięgnąłby każdy człowiek. Przekąski te nie zawierają m.in. mięsa oddzielanego mechanicznie, co wyraźnie wpływa na ich smak i wartości odżywcze. Zamiast tego przysmaki bazują na mięsie ryb, królika czy dzika. W ofercie dostępna jest również wersja z boczkiem.

Oprócz mięsa smaczki składają się z aromatycznych przypraw, które regulują pracę układu trawiennego i dostarczają organizmowi zbawiennych przeciwutleniaczy. Wszystkie propozycje tej firmy są doskonałym źródłem nie tylko białka, ale również wielu składników mineralnych, takich jak potas, żelazo czy fosfor. Dzięki temu pozytywnie wpływają na odporność i zdrowie pupili domowych. Warto wspomnieć także o ich fantastycznym smaku, przez który nie oprze im się żaden psiak. Aromatyczny zapach tych produktów sprawia, że gdy tylko pojawiają się na horyzoncie, każdemu czworonogowi aż ślinka cieknie! Z tego powodu są one obowiązkowym elementem wyprawki dla każdego szczeniaka i nie tylko.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://psiacha.pl
Dodano: 2020-10-16
Telefon: 570 140 070
Miejscowość: Swarzędz
Adres: Grunwaldzka 9
Kod pocztowy: 62-020

Źródła:
Inne Firmy