Weterynarz kardiolog elbląg | https://www.dogtorzy.pl/


Zakres usług lekarzy weterynarii jest bardzo szeroki i nie kończy się on na wykonywaniu sterylizacji czy kastracji. Mają oni różne specjalizacje, a jedną z nich jest kardiologia. Konsultacje w tym zakresie są niezwykle istotne w przypadku zwierząt starszych, lecz nie tylko. Nie każdy bowiem ma świadomość, że choroby serca są często występującym problemem wśród kotów, psów i innych czworonogów. W celu potwierdzenia schorzenia, lekarze przeprowadzają badania łączące w sobie kilka technik diagnostycznych jednocześnie. Oczywiście pozytywny wynik to nie wyrok, ponieważ obecnie stosowane środki farmakologiczne czy przeprowadzane operacje, mogą przynieść bardzo dobre rezultaty.

Potwierdza to weterynarz kardiolog w Elblągu, z jakim można się skontaktować na stronie dogtorzy.pl. Jest to adres cenionej kliniki, specjalizującej się w chorobach serca zwierzaków oraz innych przypadkach. Jej specjaliści leczą wrodzone oraz nabyte choroby kardiologiczne, takie jak zwyrodnienia zastawek czy kardiomiopatia rozstrzeniowa. Zajmują się także nieprawidłowościami występującymi u nowonarodzonych pupili.

Lekarze z tej kliniki zalecają wizytę w gabinecie zawsze wtedy, gdy właściciel  zauważył u swojego zwierzaka narastającą nietolerancję na wysiłek, duszności, częste oddychanie z otwartym pyskiem oraz kaszel połączony z próbami odkrztuszania. Sygnałem alarmowym jest także nagłe omdlenie, którego nie należy bagatelizować. O kontrolach kardiologicznych powinni pamiętać właściciele ras psów lub kotów narażonych na występowanie wad wrodzonych. Mogą one cierpieć na niedomykalność zastawek czy zwężenie tętnicy płucnej.

Klinika ta posiada nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie rozmaitych badań. Pomagają one wykryć między innymi zapalenie mięśnia sercowego, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze oraz kołatanie serca. Specjalizuje się ona w wykonywaniu prostych badań krwi, badań EKG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz echokardiografii. Świadczy również usługi konsultacyjne, podczas których wyjaśniane są wszelkie niezrozumiałe dla klienta kwestie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.dogtorzy.pl/
Dodano: 2020-10-28
Telefon: 783 522 128
Miejscowość: Elbląg
Adres: Fromborska 2a
Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://www.dogtorzy.pl/Inne Firmy