https://producent.kartop.com.pl/ - Producenci kartonów


Wysokiej jakości kartony, wykonane z najlepszych materiałów, od ponad 40 lat dostarcza firma Kartop. To jedni z najlepszych producentów kartonów na polskim rynku, dbający o to, by swoim klientom zawsze dostarczać starannie wykonany produkt wysokiej jakości. Dzięki takiemu podejściu firma cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i prężnie rozwija swoją działalność, stale unowocześniając proces produkcji, podążając za obowiązującymi  standardami technologicznymi i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

Zamówienie produktu prosto u producenta  to gwarancja zadowolenia. Możesz być pewien, że otrzymasz pojemnik skrojony pod Twoje potrzeby. Będzie on przy tym doskonale służył bez względu na przeznaczenie. Do produkcji używa się tektury (litej lub falistej), która idealnie spełnia wszelkie wymogi – jakościowe, wytrzymałościowe i użytkowe. Opakowania idealnie sprawdzają się w użytku domowym (do przechowywania czy przewożenia rzeczy), jak i w logistyce, przemyśle i usługach. Firma oferuje między innymi następujące rodzaje kartonów:

  • standardowe,
  • klapowe,
  • denko-wierzch
  • fasonowe.

Z pełną ofertą zapoznasz się na stronie internetowej producent.kartop.com.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje na temat rodzajów kartonów, sposobów zamówienia oraz cen produktów. Jeżeli nie uda Ci się znaleźć opakowania o potrzebnych wymiarach, skontaktuj się z producentem. Firma na indywidualne zamówienie wykonuje pudła o różnych gabarytach i gramaturze. Zgodnie z życzeniami klientów  pudełka mogą zostać ozdobione nadrukami czy zabarwione na dowolny kolor. Każde niestandardowe zamówienie jest realizowane z dbałością o preferencje zamawiającego. 

Produkcja opakowań jest główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa, ale należą też do niej inne usługi – transportowe i introligatorskie. Dzięki temu zamówienia są realizowane na terenie całej Polski, a klienci mogą otrzymać zakupione towary z bezpośrednią dostawą do domu. Producent prowadzi również hurtownię, w której nabyć można produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Dodano: 2019-04-03
Telefon: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/o-firmieInne Firmy