Szkolenie ISO 9001 – kto je oferuje?


Uzyskanie certyfikacji w ramach danej normy stanowi potwierdzenie tego, że dana organizacja stosuje się do określonych wytycznych. Jedną z najbardziej popularnych norm w zakresie jakości jest ISO 9001. Jakie są wymogi stawiane w ramach tego standardu oraz jak stać się jego audytorem?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tej normie to klient powinien być odnośnikiem wszystkich podejmowanych czynności. Takie założenie stanowi krytyczny aspekt każdego systemu zarządzania jakością i jeden z najważniejszych wymogów certyfikacji w ramach ISO 9001. Norma wymaga, aby na pierwszym miejscu stawiać konsumenta poprzez wcześniejszą identyfikację jego potrzeb, nadanie im priorytetów, a następnie pilną pracę nad ich zaspokojeniem w efektywny sposób. Kolejnym istotnym elementem jest udokumentowany system zarządzania. Organizacja musi posiadać plan działania, który został przejrzany i zatwierdzony przez kierownictwo, a także inne zainteresowane strony, które chcą być zaangażowane w rozwój danej organizacji. Standard zakłada również formalny sposób przekazywania tych zasad wszystkim członkom danej organizacji, a także regularne sprawdzanie tego, czy przedstawione procedury są odpowiednio aplikowane. Norma jest poddawana modyfikacjom, zgodnie ze zmieniającą się sytuacją na rynku. Z tego względu osoby zajmujące się przeprowadzaniem audytu w tym zakresie muszą co pewien czas aktualizować swoją wiedzę. Przydatne w tym zakresie jest szkolenie ISO 9001, które organizuje między innymi przedsiębiorstwo opisane pod adresem proqual.pl.

W ramach szkolenia prowadzone są zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podczas tych pierwszych uczestnicy zapoznają się z podstawowymi pojęciami z zakresu zarządzania jakością. Natomiast w trakcie warsztatów przeprowadzają analizę danego przypadku oraz uczą się tego, jak w praktyczny sposób przeprowadzać różnego rodzaju audyty. W razie pytań co do planu szkolenia wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://proqual.pl/
Dodano: 2023-02-12
Telefon: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238

Źródła:
https://proqual.pl/szkolenie/iso-90012015-auditor-wewnetrzny-2/Inne Firmy