Operator logistyczny – jakie usługi oferuje?


Wiele przedsiębiorstw korzysta z zewnętrznych usług w zakresie magazynowania towarów. Dotyczy to w szczególności podmiotów zlecających częsty import i eksport. Mogą one skorzystać z oferty firmy opisanej pod adresem pro-log.com.pl. Działa ona jako operator logistyczny w okolicach Warszawy, a dokładniej w Pruszkowie. Dysponuje nie tylko wystarczającą ilością miejsca do przechowywania dużej ilości towarów, ale również odpowiednim oprogramowaniem, które zostało zatwierdzone przez urząd celny. Daje to pewność co do tego, że dany przypadek zostanie rozwiązany w krótszym czasie.

Pracownicy tego przedsiębiorstwa zapewniają profesjonalne doradztwo oraz wykonanie różnego rodzaju zleceń z dziedziny obsługi celnej. Wśród usług znajduje się między innymi zestaw startowy, który jest przeznaczony dla przedsiębiorstw wchodzących na rynek. Mogą z niego skorzystać zwłaszcza te podmioty, które chcą zacząć działalność wymagającą posiadania licencji na obrót alkoholem. Jednym z wielu wymogów jest wówczas posiadanie odpowiedniej powierzchni magazynowej. Magazyny udostępniane przez tego operatora są odpowiednio strzeżone przez ochroniarzy. Klienci mają ponadto zapewnioną kompleksową obsługę celną, w tym załatwienie wszystkich niezbędnych pozwoleń. Mogą także zlecić przeprowadzenie zgłoszenia celnego, a także zabezpieczenia majątkowego należności celno-podatkowych w różnego rodzaju procedurach. Ponadto przedsiębiorstwo wykonuje usługi z zakresu składu celnego. Jego atutem jest wieloletnie doświadczenie na rynku, dzięki któremu może realizować zlecenia nawet dla najbardziej wymagających odbiorców. Wśród dotychczasowych klientów znajduje się wiele cenionych marek.

Firma specjalizuje się również w usłudze zwanej co-packingiem. Polega ona na pakowaniu produktów w zestawy ściśle określone przez klienta. Przesyłki są tworzone za pomocą rozmaitych metod, w tym bandowania, foliowania oraz etykietowania. Klienci często zlecają na tworzenie zestawów na specjalne zamówienie, takich jak zestawy promocyjne.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pro-log.com.pl
Dodano: 2022-11-25
Telefon: 22 266 88 10
Miejscowość: Pruszków
Adres: 3 Maja 8
Kod pocztowy: 05-800

Źródła:
http://pro-log.com.pl/Inne Firmy