https://positivedog.pl/ • Tresura psa Wrocław


Psy to charakterne zwierzęta, które potrafią, jak ludzie mieć różne "humory", indywidualne zachowania, reakcje na zdarzenia, przez co każdy właściciel tych czworonogów powinien uczyć się, jak skutecznie walczyć z tymi złymi. Dlatego Positive Dog oferuje szeroki zakres usług polegający na szkoleniach, tresowaniu, przeprowadzaniu spotkań dla właścicieli, konsultacjach behawioralnych, terapii zachowań, samokontroli. Tresura psa we Wrocławiu skupia się na naprawdę wielu aspektach, dzięki czemu można być pewnym rozwiązania wielu problemów w zachowaniu pupila.

Ośrodek prowadzony jest przez wykwalifikowane osoby w swoim fachu, dlatego powierzenie zwierzaka instruktorom będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Praca odbywa się nad wszystkimi psami- zarówno agresywnymi, jak i łagodnymi, starszymi oraz szczeniakami- każdy otrzyma fachową pomoc w dobrej cenie za kurs. Zajęcia indywidualne lub grupowe pozwalają na dobranie najlepszej formy nauki dla właściciela i jego psa. Można również w późniejszym czasie z prywatnych lekcji przejść na wspólne z innymi zwierzętami. Wszystko zależy od tempa uczenia się dobrych zachowań.

Rozbudowana oferta skupia się na:

  • konsultacjach behawioralnych,
  • terapii zachowań lękowych/agresywnych,
  • psim szkoleniu,
  • zachowaniu psa w mieście,
  • samokontroli,
  • komunikowaniu się właściciela z czworonogiem

i wielu innych.

Przed zdecydowaniem się na któryś z kursów warto na początku odwiedzić ośrodek, a specjalista określi, z jakim problemem będzie trzeba się mierzyć. Dopiero wtedy warto dobrać najlepszą formę szkolenia. Dlatego wiele osób podkreśla, że to właśnie w polecanym ośrodku nauczyło się pielęgnować więź ze swoim psem.

Oferta dla indywidualnych osób i grup szkoleniowych została opracowana w taki sposób, aby sukcesywnie przekazywać pupilowi wystarczającą dawkę poleceń i wskazań do zachowań. Tylko wtedy pies będzie mógł się nauczyć wszystkich elementów bez natłoku informacji. Tak przedstawione wsparcie szkoleniowe dla starszych, jak i młodych psów z pewnością pozwoli na osiągnięcie sukcesu w tresowaniu czworonoga.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://positivedog.pl/
Dodano: 2019-06-27
Telefon: 48 663 368 826
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kwidzyńska 4
Kod pocztowy: 51-416

Źródła:
https://positivedog.pl/Inne Firmy