Baterie umywalkowe Rea - jakie warianty?


Niemal wszystkie elementy wyposażenia łazienki, takie jak umywalki, wanny, baterie, znaleźć można obecnie w bardzo wielu wariantach i stylach. Wybór wszystkich z nich ma duże znaczenie dla efektu wizualnego. Niewątpliwie aranżacja musi być spójna. Szeroki asortyment jest zwłaszcza jeśli chodzi o baterie, kto nie chce zatem, nie musi stawiać na klasyczny wariant chromowany.

Poszczególne produkty różnią się materiałami wykonania, budową, fasonem, stylem, wykończeniem i kolorem. Dotyczy to wszystkich baterii łazienkowych - umywalkowych, wannowych, prysznicowych, a także bidetowych. Mnóstwo zróżnicowanych propozycji można znaleźć w sklepie online działającym na stronie poprostulazienki.pl. Są to między innymi baterie Rea, tak różnorodne, że odpowiednie dla siebie warianty mogą znaleźć wszyscy klienci - osoby pożądające łazienki w stylu retro, bardzo nowoczesnym czy na przykład dworkowym albo pałacowym.

Do wyboru są przede wszystkim różne kolory, w tym tak nietypowe jak czerń, złoto czy różowe złoto bądź mieć. Poszczególne warianty pasują do różnych aranżacji, a do tego dochodzą jeszcze inne aspekty, jak matowe lub lśniące wykończenie, materiał oraz oczywiście kształt. Ozdobne baterie są przeciwwagą dla prostych, a dobór odpowiedniego modelu ma ogromne znaczenie, warto więc, w przypadku wątpliwości, poradzić się personelu sklepu czy na przykład specjalisty w zakresie aranżacji wnętrz.

Oczywiście baterie muszą też być wygodne w użytkowaniu, jako że stale się z nich korzysta, a już najczęściej - z kranów umywalkowych. O wygodzie decyduje wysokość baterii czy sposób odkręcania wody, tj. wygląd i kształt kurków czy inny sposób zamykania i otwierania dopływu. Tutaj także możliwości jest wiele. Znaczna część baterii jednak zakłada uwalnianie dopływu wody poprzez podnoszenie wylewki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a także higieniczna opcja, można bowiem dokonać tego bez dotykania kranu na przykład brudną częścią dłoni.

Baterie są wykonywane w taki sposób, by były łatwe w czyszczeniu, nie poddawały się korozji, nawet w warunkach stale wysokiej wilgotności, a także długi czas zachowały niezmieniony wygląd. Trzeba tylko stosować się do zalecanego przez producenta sposobu czyszczenia. Niektóre materiały nie mogą być myte z zastosowaniem środków ścierających, które mogłyby je porysować, inne zaś znoszą tylko łagodne detergenty.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://poprostulazienki.pl
Dodano: 2023-07-07
Telefon: 515465568
Miejscowość: Chojnice
Adres: Gdańska 33d
Kod pocztowy: 89-600

Źródła:
https://poprostulazienki.pl/29-reaInne Firmy