Czym kierować się przy wyborze biura księgowego z okolic Zabrza?


Podczas szukania biura księgowego dobrze zorientować się, czy pracownicy prowadzili już wcześniej księgowość dla przedstawicieli określonej branży. Kolejna ważna kwestia to weryfikacja opinii innych klientów oraz sprawdzenie zakresu świadczonych usług. Jeśli chodzi o koszt współpracy, to z pewnością nie powinien to być decydujący czynnik wyboru danego biura. Zazwyczaj ceny są ustalane indywidualnie i zależą od wielkości przedsiębiorstwa, liczby zatrudnianych pracowników czy też rodzaju wykonywanych czynności. 

Spore znaczenie ma na pewno szybkość odpowiedzi na pytania zadane przez klienta. W biurze księgowym działającym w Zabrzu już na początku współpracy każdej firmie przydzielany jest jeden pracownik, który odpowiada za utrzymywanie stałych kontaktów. Marka PERMAG proponuje kompleksowe usługi dotyczące m.in.:

  • doradztwa podatkowego (wraz z wyborem właściwej formy opodatkowania),
  • prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także księgi i rejestrów VAT,
  • sporządzanie dokumentów zatrudnienia wraz ze zgłoszeniem pracowników do ZUS,
  • zgłaszanie pracodawcy do PIP i PIS,
  • zakładanie akt osobowych pracowników,
  • przygotowywanie listy płac,
  • reprezentacji klienta podczas kontroli skarbowych czy ZUS,
  • organizacji szkoleń BHP (wstępnych i okresowych).

Pracownicy biura są w stanie dojechać do klienta w celu odbioru firmowych dokumentów księgowych i kadrowych. Marka obsługuje osoby prywatne, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz spółki prawa handlowego. Firma przeprowadza również szczegółowe audyty bezpieczeństwa dotyczące działalności danego podmiotu i warunków zatrudnienia. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy mogą umówić termin konsultacji telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://permag.pl/
Dodano: 2022-06-14
Telefon: +48 661 486 550
Miejscowość: Zabrze
Adres: Myśliwska 85
Kod pocztowy: 41-800

Źródła:
https://permag.pl/Inne Firmy