Panele producenta Aurum - czy to dobry wybór?


Jednym z najczęstszych wyborów związanych z podłogami u osób remontujących domy są panele laminowane. Sprawdzają się także w obiektach publicznych oraz wszędzie tam, gdzie znajdują się systemy ogrzewania podłogowego. Nie niszczą się pod wpływem wysokich temperatur i działania wilgoci, dlatego bywają kładzione w kuchniach. Nie tracą też intensywnych kolorów z biegiem czasu, dzięki czemu prezentują się bez zarzutu przez lata. Stanowią tańszą alternatywę dla drewnianych parkietów lub ceramicznych płytek, po których chodzenie boso mogłoby wiązać się z dyskomfortem. Występują w wielu odcieniach i sprawdzają się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Doskonale komponują się z innymi materiałami, takimi jak cegła lub beton i z reguły są sprzedawane z matami wyciszającymi, tłumiącymi dźwięki kroków.

Przydatne informacje na ich temat znajdują się na stronie panele-sklep.pl. Jest to adres internetowego sklepu sprzedającego panele od 2003 roku. Są one nabywane ze względu na konkurencyjny cennik, staranność wykonania oraz uniwersalny  charakter. W katalogu zaprezentowano artykuły producenta Aurum, odznaczające się nienagannymi parametrami wytrzymałościowymi, które sprawiają, że mogą być kładzione w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu. Nie niszczą się pod wpływem silnych nacisków i rzadko pękają, dzięki czemu nabywcy nie martwią się koniecznością wymiany.

Zainteresowanie wzbudzają panele laminowane z drewnopochodnych materiałów. Składają się na nie liczne dodatki, takie jak powłoki z laminatu czy podkłady z tworzyw sztucznych. Zostały one odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nie chłoną wilgoci, a utrzymanie ich w czystości staje się proste. Z łatwością niwelują naprężenia i mogą imitować drewno, a nawet płytki ceramiczne. Występują w wersji matowej, satynowej lub błyszczącej, sprawdzającej się zwłaszcza w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym.

Proponowane podłogi mogą być układane samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowców. Mają bowiem praktyczne systemy łączenia, dzięki czemu nabywcy nie muszą zaopatrywać się w narzędzia. Panele należy umieszczać na idealnie płaskich, czystych oraz suchych posadzkach, wolnych od resztek kleju. Tworzy się je z płyt HDF o dużej gęstości, które zostały pokryte komponentami celulozowymi, nasączonymi żywicą oraz wodoodpornymi tworzywami, chroniącymi przed wchłanianiem wilgoci.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://panele-sklep.pl/
Dodano: 2022-12-18
Telefon: 578 550 240
Miejscowość: Kraków
Adres: Łagiewnicka 52
Kod pocztowy: 30-417

Źródła:
https://panele-sklep.pl/producent/swiss-krono/Inne Firmy