Czyszczenie elewacji Poznań


O budynki mieszkalne czy firmowe trzeba dbać nie tylko wnętrz. Z czasem ich elewacje ulegają  zabrudzeniu i niszczeją. A trzeba przyznać, że to budynek jest wizytówką firmy. Dlatego dbanie o ściany zewnętrzne to obowiązek każdego właściciela. Jak często należy to robić? Specjaliści z firmy OverGroup, którzy zajmują się tym na co dzień, podkreślają, że jest to uzależnione od miejsca ich usytuowania, gdy np. dom zlokalizowany jest przy ruchliwej ulicy, jego fasada brudzi się szybciej. Czyszczenie elewacji w Poznaniu warto powierzyć rekomendowanej firmie.  Jej pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i oferują atrakcyjny cennik. Jest on uzależniony między innymi od:

  • metrażu czyszczonej elewacji,
  • zakresu prac,
  • rodzaju zabrudzeń,
  • wybranej metody czyszczenia,
  • rodzaju urządzeń użytych do usuwania zabrudzeń.

Dokładna wycena usługi zawsze  jest  przygotowywana po pierwszym kontakcie i omówieniu szczegółów. Do czyszczenia elewacji potrzebna jest nie tylko wiedza, ale też doświadczenie i dobry sprzęt. Bardzo dobre rezultaty daje ciśnieniowe mycie elewacji. Dzięki metodzie wysokociśnieniowej tynki odzyskają blask i będą atrakcyjnie wyglądać. Trzeba jednak pamiętać, że czyszczenie elewacji, to nie tylko mycie. To także zabezpieczenie ścian przed glonami i pleśnią. Do czyszczenia ścian zewnętrznych używa się myjki ciśnieniowej i wody. Można do niej dodać detergentu lub innego środka do pielęgnacji fasad. Niekiedy umyte ściany trzeba ponownie pomalować. Mycie i malowanie jest zabiegiem konserwacyjnym, który trzeba przeprowadzać regularnie. Najlepiej robić to, co kilka lat albo nawet częściej. Wszystko zależy od potrzeb i stanu zabrudzenia.

Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Świadczy ona swoje usługi szybko i profesjonalnie. Klient ma gwarancję, że fachowcy dobiorą najlepszą metodę czyszczenia. Na pewno przyniesie ona zamierzone efekty. Wyczyszczone tynki będą wyglądać estetycznie i ładnie. Trzeba jednak pamiętać o systematycznym dbaniu o elewację zewnętrzną. Pełni ona funkcję ochronną - izoluje i zabezpiecza przed zimnem. Stanowi ponadto element dekoracyjny.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.overgroup24.pl/
Dodano: 2020-08-04
Telefon: 503 648 094
Miejscowość: Poznań
Adres: Gałczyńskiego 52
Kod pocztowy: 60-194

Źródła:
https://www.overgroup24.pl/doczyszczanie-mycie-elewacji-sufitow/Inne Firmy