oslonastalowa.pl • Osłony pod silnik producent


Nie ma chyba takiego właściciela samochodu, który nie chciałby, aby jego auto było sprawne przez długi czas. Dlatego przedsiębiorstwo ze strony oslonastalowa.pl ma takim osobom do zaoferowania osłony pod silnik. Producent ten gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów i możliwość dopasowania do aut każdej marki.

Do niedawna osłony stalowe z dobrej jakościowo blachy były stosowane wyłącznie przez producentów pojazdów terenowych. Nie inaczej jest obecnie, gdyż pragnąc zaoszczędzić, firmy produkujące samochody decydują się na montaż osłon z tworzyw sztucznych lub z cienkiej blachy, która nie gwarantuje ochrony i sama najczęściej ulega uszkodzeniu. Produkty polecane przez wspomniane wyżej przedsiębiorstwo, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z grubej blachy stalowej, chroniącej nie tylko silnik, ale także wiele innych podzespołów znajdujących się w komorze. Zabezpieczają miskę olejową, a także takie części, jak alternator, sprężarka klimatyzacji czy chłodnicę przed niekorzystnym działaniem pyłu, kurzu i kamyków unoszących się z jezdni.

Produkt ten nie kosztuje zbyt wiele, a jest przemyślany, doskonale zabezpieczony przed korozją powłoką cynkowo-polimerową, która chronić będzie nie tylko przed uszkodzeniami, ale także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Decydując się na zamontowanie osłony tej firmy, uda się przedłużyć żywotność wszystkich podzespołów i samego silnika. Aby silnik się nie przegrzewał, nawiercono otwory odprowadzające ciepło. Pomyślano także o otworze serwisowym, dzięki któremu można przeprowadzić wymianę oleju bez konieczności zdejmowania ochrony.

Szczególnie o takim zabezpieczeniu powinny pomyśleć osoby, które mają auta z niskim zawieszeniem, ponieważ najechanie na twardy przedmiot, kamień czy starcie z wysokim krawężnikiem mogą zakończyć się uszkodzenie misy olejowej, co w efekcie może doprowadzić do zatarcia motoru. W ofercie producenta dostępne są osłony niemal do wszystkich marek aut poruszających się po polskich drogach. Wiele osób będzie się zastanawiało, czy warto narażać się na wydatek, dlatego wystarczy porównać cenę osłony i koszt naprawy miski olejowej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://oslonastalowa.pl/
Dodano: 2021-02-10
Telefon:
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Niałecka 17
Kod pocztowy: 64-200

Źródła:
https://oslonastalowa.pl/Inne Firmy