Producent karmy dla psów i kotów


Dla każdego właściciela psa lub kota, dla którego jego pupil jest jak członek rodziny, powinno być ważne to, jaką karmę dostarcza swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Jej zadaniem bowiem jest zapewnić zwierzęciu energię na cały dzień.

Na stronie sklep.canivera.pl działa oficjalny sklep internetowy tej marki. To na niej producent karmy dla psów i kotów przedstawił swoją ofertę. Mogą się na nią udać osoby, które pragną, aby ich zwierzęta dobrze się rozwijały, rosły zdrowo i miały szczęśliwe życie. Wraz z wiekiem zmieniają się wymagania organizmu czworonoga, dlatego też w ww. sklepie online znaleźć można karmy dopasowane do poszczególnych etapów rozwoju. Marka powstała we współpracy z lekarzami weterynarii, doświadczonymi hodowcami, a także ze specjalistami do spraw żywienia. Składniki wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców. Są one poddawane kontroli laboratoryjnej, by do karmy trafiały wyłącznie te starannie wyselekcjonowane. Dzięki temu osoby, które zdecydują się dać ją zwierzęciu, mogą być pewne, że serwowany mu pokarm nie jest dziełem przypadku, ale pracy wielu ludzi z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Co roku fabryka, w której karma powstaje, poddawana jest audytowi przez BRC Global Standards.

Czworonogi dają wiele radości swoim właścicielom. Zwierzęta obdarzają osoby, które się nimi opiekują, zaufaniem. By ich nie zawieźć, warto udać się na powyższą stronę i rozważyć zakup tego produktu. Karma dostępna jest w wielu odsłonach. Przed wyborem tej konkretnej, należy zapoznać się z jej składem i zwrócić uwagę na to, komu jest dedykowana (szczeniakom, dorosłym osobnikom, zwierzętom o specjalnych wymaganiach itp.). Warto też co jakiś czas zmienić smak podawanego pokarmu, by zwierzę wciąż z apetytem spożywało posiłki.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, które chciałyby zapoznać się z nią bliżej, mogą nawiązać kontakt z obsługą sklepu. Na stronie internetowej znajdą one numer telefonu, adres mailowy, a także specjalny formularz.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://sklep.canivera.pl/
Dodano: 2019-05-27
Telefon:
Miejscowość: Żukowo
Adres: Skrzeszewo, Długa 16
Kod pocztowy: 83-330

Źródła:
https://sklep.canivera.pl/


Inne Firmy