Wsparcie dla osób, które planują inwestycje w nieruchomości - gdzie szukać?


Niepewny rynek mieszkaniowy w Polsce w ostatnich latach nie stanowi już dla inwestorów tak atrakcyjnego kierunku lokowania środków. Coraz więcej osób poszukuje alternatywnych źródeł pomnożenia wyłożonych funduszy poza granicami kraju. Inwestowanie w nieruchomości w krajach takich jak Bułgaria czy Rumunia, zlokalizowanych w rejonie o ciepłym klimacie i bogatych w warte zobaczenia miejsca, jest polecane nawet osobom stawiającym swoje pierwsze kroki jako gracze na giełdzie. Uzasadnieniem takiego kierunku inwestycji jest też fakt, że domki, mieszkania lub nawet wille w basenie Morza Czarnego są dostępne w niewygórowanych cenach (biorąc pod uwagę koszt zakupu podobnej nieruchomości w znanym kurorcie), a sam rejon zyskuje coraz większą popularność wśród Polaków, chętnie poszukujących miejsca na urlop zlokalizowanego w cichym, sprzyjającym odpoczynkowi miejscu.

Oferta kupna taniego domku na wakacje z rodziną to również świetny sposób na posiadanie do swojej dyspozycji lokum dostępnego o każdej porze roku, bez konieczności przeszukiwania i analizowania propozycji biur podróży czy robienia rezerwacji. Biorąc pod uwagę coraz niższe ceny za bilety lotnicze i rosnące ceny paliw w Polsce, kilkudniowy rodzinny urlop na bułgarskiej plaży wraz z przylotem może okazać się tańszy lub podobny cenowo jak wypad nad polski Bałtyk grupy osób z własnym transportem. 

Jak widać, inwestycje w nieruchomości mogą dawać realną możliwość uzyskania satysfakcjonujących kupującego korzyści (zarówno finansowych, jak i umożliwiających spędzenie relaksującego czasu w pięknym miejscu). Przy zakupie jednak warto się upewnić czy transakcja jest legalna, a sprzedający wiarygodny. Problemem przy samodzielnym przeprowadzaniu wszystkich spraw organizacyjno - prawnych jest też niewystarczająca znajomość lokalnego prawodawstwa i języka. Pomocną dłoń dla osób planujących inwestycje w Bułgarii wyciąga biuro Adres Inwestor z Krakowa. Świadczone wsparcie pozwala uniknąć wielu pułapek oraz ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/
Dodano: 2022-03-28
Telefon: +48 882 945 432
Miejscowość: Kraków
Adres: Kalwaryjska 90
Kod pocztowy: 30-504

Źródła:
https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/Inne Firmy