Myjnie modułowe i bezdotykowe MyWash.pl • Budowa myjni bezdotykowych


Firma My Wash przygotowała bardzo interesującą ofertę dla inwestorów, którzy chcieliby na wybranym przez siebie terenie stworzyć przestrzeń użytkową, która będzie przynosiła im realne zyski. 

Świetnym pomysłem w takim wypadku może być budowa myjni bezdotykowej. To, co zachęca większość klientów do skorzystania ze świadczenia właśnie tego przedsiębiorstwa, jest fakt, iż zatrudnieni tam fachowcy są w stanie wesprzeć inwestorów na każdym etapie działań (poczynając od stworzenia projektu i kosztorysu, idąc przez budowę i montaż, kończąc na obsłudze technicznej i serwisowaniu).

Jeśli klient nie ma żadnego dokładnego planu działania, może zgłosić się do firmy wyłącznie z chęcią stworzenia takiej inwestycji. Wtedy to podjęte zostaną następujące kroki:

  • wybór lokalizacji pod myjnię (specjaliści podpowiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę oraz jaki rodzaj myjni wybrać na danym terenie),
  • podpisanie umowy zakupu lub dzierżawy gruntu (pomoc w wyborze i skonstruowaniu najlepszej umowy),
  • zorganizowanie pozwolenia na budowę myjni samochodowej,
  • pomoc w znalezieniu środków finansowych (można starać się, między innymi, o leasing lub niezwykle korzystne dla inwestorów dotacje unijne),
  • wykonanie prac budowlanych, montażu i konstrukcji całości (wszystkim tym zajmuje się profesjonalna ekipa),
  • pomoc przy odbiorze myjni (można liczyć na wsparcie w trakcie dopełniania formalności, ustalane są parametry użytkowania myjni, by była ona jak najbardziej wydajna),
  • obsługa serwisowa (serwisanci służą pomocą techniczną w dowolnym momencie).

Po stworzeniu własnej myjni, warto pomyśleć o tym, by stała się ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla przyszłych klientów. Można, na przykład, w tej samej firmie zakupić profesjonalne odkurzacze samochodowe, stojaki do wygodnego trzepania wycieraczek, czy też, bardzo przydatne, automaty do rozmieniania pieniędzy.

Każdy klient traktowany jest w stu procentach indywidualnie. Specjaliści zawsze wsłuchują się w jego potrzeby i robią wszystko, by efekt współpracy był naprawdę satysfakcjonujący. 

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://mywash.pl/
Dodano: 2021-06-18
Telefon: +48 606 905 890
Miejscowość: Białystok
Adres: Pińska 2
Kod pocztowy: 15-379

Źródła:
https://mywash.pl/dla-inwestora/Inne Firmy