Betonowa ławka - w jakich miejscach się sprawdzi?


Jednym z elementów spotykanych w przestrzeniach publicznych, takich jak parki lub place zabaw, są ławki. W przeszłości do ich produkcji wykorzystywano głównie drewno, które dziś coraz częściej jest zastępowane betonem. Materiał ten jest bowiem znacznie trwalszy, ponieważ nie niszczy się na skutek częstego użytkowania, nie płowieje pod wpływem słońca, a ze względu na dużą wagę – zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkownikom. Ponadto beton nie wymaga regularnej impregnacji i nie chłonie wody. Z łatwością wpasowuje się w pobliską zieleń oraz inne elementy małej architektury, takie jak donice z roślinami, fontanny, rzeźby, kosze na śmieci czy altany.

Poza odpornością na zniszczenia na uwagę zasługuje nowoczesny wygląd. Ławki przyjmują rozmaite kształty i występują w wersji z oparciem lub bez. Można dopasować je do przestrzeni o różnym charakterze, a ich cena jest przystępna.  Znakomicie współgrają z miejskim krajobrazem oraz z ogrodami, co sprawia, że na ich zakup decydują się także właściciele jednorodzinnych domów chcący zwiększyć funkcjonalność przestrzeni znajdujących się wokół tego typu obiektów.

Firmą mającą w ofercie opisywane konstrukcje jest MetalMix. Przedsiębiorstwo to kładzie nacisk na wysoką jakość wszystkich produktów dostępnych w katalogu, co powoduje, że są one używane przez długi czas i rzadko wymagają naprawy. Betonowa ławka to ponadczasowa klasyka dająca możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Została ona odpowiednio wyprofilowana i ma idealnie równe siedzisko, dzięki czemu jej użytkowanie jest wygodne. Odznacza się stabilnością i uniwersalnością, a jej waga wynosi 180 kilogramów. Wyroby te występują w wersji wolnostojącej lub przytwierdzanej do podłoża za pomocą wkrętów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://metalmix.info/
Dodano: 2022-03-21
Telefon: 604 348 429
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Bohaterów Bielnika 23
Kod pocztowy: 64-200

Źródła:
https://metalmix.info/Joomla/lawki-stalowe/106-lawka-betonowa-miejska-parkowa-industry-3-bo.htmlInne Firmy