Listwa hakowa i wieszak ścienny


Wyposażenie poczekalni do gabinetu lekarskiego powinno być nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne. Oprócz miejsc siedzących, na których pacjenci mogą wygodnie oczekiwać na swoją kolej, warto zadbać o miejsce, gdzie można powiesić okrycie wierzchnie. Jest to szczególnie istotne podczas chłodnych miesięcy, kiedy grube kurtki i płaszcze często zalegają na krzesłach, zmniejszając tym samym możliwość zajęcia siedziska przez osobę zapisaną na wizytę. Polecanym rozwiązaniem jest tutaj listwa hakowa i wieszak ścienny. Nie zajmuje ono wiele miejsca, więc sprawdzi się nawet w niewielkiej poczekalni. Wybierając model o atrakcyjnym dizajnie, można zwiększyć także estetykę pomieszczenia. 

Wieszak do zamontowania na ścianę może być także opcją dla samego lekarza i jego pracowników. Powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego gabinetu, w szczególności strefy, gdzie personel zmienia odzież osobistą na fartuchy medyczne. Dzięki temu w prosty sposób można zachować porządek. 

Powyższy asortyment w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru jest dostępny w ofercie sklepu internetowego, który ogłasza się na stronie internetowej furnigo.pl. Jest to model o uniwersalnym wyglądzie, dlatego łatwo go dopasować do każdej przestrzeni, bez względu na to, czy jest utrzymana w stylu nowoczesnym, czy bardziej tradycyjnym. Dostawca zapewnia również, że wieszak jest także wytrzymały, a jego montaż bezproblemowy. 

Istnieje możliwość zwiększenia ilości miejsc do zawieszenia rzeczy. Wystarczy nabyć kolejną sztukę i zawiesić ją obok poprzedniej, dbając jedynie o zachowanie poziomu. Wybierając taki sam model i wykorzystując go jako przedłużenie listwy, łatwo wywołać wrażenie, że wieszak stanowi całość. W ofercie sklepu można znaleźć także inne rozwiązania, które mogą posłużyć jako miejsce do składowania rzeczy pacjentów. W przychodni dziecięcej z pewnością sprawdzi się wieszak w kształcie drzewa. Jest to tym razem wersja stojąca, posiadająca stabilną podstawę i gwarantująca bezpieczne przechowanie odzieży wierzchniej podczas wizyty u lekarza.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://furnigo.pl/
Dodano: 2021-10-01
Telefon: 343000052
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202

Źródła:
https://furnigo.pl/pl/p/Wieszak-scienny-Listwa-hakowa-60-czarny/72Inne Firmy