Pogotowie komputerowe w Warszawie na Mokotowie - zakres usług


Komputery to podstawowe narzędzia pracy w wielu branżach, dlatego ich awaria bywa problematyczna. Mało kto dysponuje na tyle szeroką wiedzą, by podjąć się samodzielnej naprawy, dlatego część osób nawiązuje współpracę z zaufanym serwisem. Jednym z nich jest Lux Serwis, czyli firma, do której zgłaszają się klienci z Warszawy, z Mokotowa. Pogotowie komputerowe jest czynne przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia, a jego przedstawiciele robią wszystko, by pozbyć się usterek w jak najkrótszym czasie. To prawdziwi specjaliści, mający doświadczenie w pracy z laptopami oraz komputerami stacjonarnymi różnych marek. Kontaktują się z nimi między innymi klienci, których sprzęty zostały zalane lub uszkodzone mechanicznie przez upadek na podłogę.

Na każdy komputer składa się zbiór delikatnych i elektronicznych elementów, które na skutek wstrząsów, przykładowo podczas podróży, mogą ulec nieodwracalnemu zniszczeniu. Usługi świadczone w przedsiębiorstwie są opłacalne i nie wymagają nabywania nowych sprzętów. Posiadacze laptopów bądź komputerów stacjonarnych skarżą się na brak możliwości włączenia lub częste zacinanie się, które uniemożliwia swobodne korzystanie. Pracownicy mają doświadczenie ze zleceniami dotyczącymi problemów z zasilaniem, uszkodzoną matrycą, awarią dysków twardych lub przegrzewaniem się podzespołów.

Czasami sprzęty wymagają ręcznego wyczyszczenia. W tym celu przedstawiciele serwisu rozkręcają komputery lub laptopy z uwzględnieniem informacji w instrukcjach, przyglądają się układowi chłodzenia i pozbywają się zabrudzeń za pomocą urządzeń ze sprężonym powietrzem lub niewielkich pędzelków. Jeśli zachodzi taka potrzeba, stosują alkohol izopropylenowy, nieoceniony przy pracy z pastami termoprzewodzącymi, znajdującymi się na chipach lub procesorach.

Serwis kieruje ofertę do posiadaczy komputerów z niesprawnie działającymi dyskami twardymi. Odznaczają się one delikatną konstrukcją, dlatego zniszczenia nie należą do rzadkości. Zbudowano je z elektromagnetycznych głowic, talerzy i zaczepów, których odporność na wstrząsy, zabrudzenia, działanie wilgoci lub upadki jest niewielka. Z usług przedsiębiorstwa korzystają także klienci mający problemy z kartą graficzną, która może się przegrzać czy z wadliwie działającym zasilaczem, który przestał dostarczać moc do urządzenia.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.luxserwis.pl/
Dodano: 2022-07-03
Telefon: 516 593 556
Miejscowość: Warszawa
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36
Kod pocztowy: 02-797

Źródła:
https://www.luxserwis.pl/pogotowie-komputerowe-warszawa/Inne Firmy