Przedszkole z językiem angielskim we Wrocławiu - które najlepsze?


Prezentowana placówka oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym, jak i najmłodszymi, które trafiają do żłobka. W obu przypadkach do dyspozycji maluchów jest profesjonalna kadra pedagogiczna. Zwykle są to osoby, które nie tylko mają spore doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych, ale także cały czas zdobywają nowe umiejętności. 

Zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach we Wrocławiu. Zwykle są to punkty, które znajdują się z centrum miasta lub w pobliżu kompleksów mieszkalnych i handlowych. Często to właśnie tam pracują rodzice uczęszczających do przedszkola dzieci. W nowoczesnych salach czekają na nich nowoczesne sprzęty, w pełni certyfikowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Są w pełni bezpieczne i zdrowe. Do dyspozycji uczestników zajęć jest wiele pomocy dydaktycznych, które pozwalają uczyć poprzez zabawę. 

Według rodziców Luppo Puppo to najlepsze przedszkole z językiem angielskim we Wrocławiu. Całkiem prawdopodobne, że oddziały tej placówki będą także obecne w innych miejscowościach. Wszystko przez to, że właściciele i zarządzający udostępnili możliwość współpracy franczyzowej. Bazując więc na dotychczasowych doświadczeniach oraz planie działania wszystkim dzieciom zostanie zapewniona jednakowa opieka. 

Dużym atutem wrocławskiego żłobka i przedszkola jest czas jego funkcjonowania w ciągu dnia. Najmłodsi mogą być już przyprowadzani od godziny szóstej trzydzieści, natomiast opieka jest zapewniona do godziny osiemnastej. Również ten element został dostosowany do godzin pracy rodziców. 

Każdego dnia do dyspozycji dzieci i ich opiekunów są nauczyciele, pedagog, psycholog, logopeda oraz pielęgniarka. Placówka jest na bieżąco dezynfekowana. Posiłki są dostarczane w zamkniętych opakowaniach. Istnieje możliwość dostosowania potraw do diety konkretnego dziecka. Tym samym w jadłospisie mogą się pojawić dania pozbawione glutenu, bezmleczne czy wegetariańskie. Wszystkie są wyjątkowo smaczne i są przygotowywane przy współudziale wykwalifikowanego dietetyka. Z pewnością przypadną do gustu wszystkim, nawet niejadkom. Większość ustaleń jest wpisywana do stosownej umowy, zawieranej przed rozpoczęciem roku szkolnego. Na wysokość comiesięcznej raty wpływa wspomniane wcześniej wyżywienie, długość pobytu dziecka w placówce oraz ilość zajęć dodatkowych, w których uczestniczy. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://luppopuppo.pl/
Dodano: 2021-11-05
Telefon: +48 605 951 060
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304

Źródła:
https://luppopuppo.pl/Inne Firmy