Druk na kopercie


Współcześnie wiele informacji jest przekazywanych za pośrednictwem internetu, jednak niektóre dokumenty w dalszym ciągu wymagają wysłania tradycyjną pocztą. Z tego powodu w przedsiębiorstwach znajdują się koperty, których wybór warto dokładnie przemyśleć. Właściciele firm dbający o wizerunek biznesu, jaki prowadzą, stawiają często na modele z nadrukiem tworzonym na indywidualne zamówienie. Przesyłanie listów lub materiałów reklamowych w estetycznych opakowaniach zachęca do zapoznania się z ich treścią i daje możliwość wyróżnienia przesyłek spośród innych.

 

Koperty z personalizowanym nadrukiem to sprawdzony sposób na tworzenie spójnego i profesjonalnego wizerunku niewielkim kosztem. Takie artykuły powinny odznaczać się miłą dla oka grafiką, widocznym logotypem oraz chwytliwym sloganem, który zrobi dobre wrażenie na odbiorcach. Koperty sprawdzają się na co dzień, przykładowo w trakcie przesyłania umów czy faktur, dlatego wiele osób nabywa je w ilościach hurtowych.

 

Taką możliwość daje przedsiębiorstwo Kopertomat dysponujące nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudniające wykwalifikowany personel, który zapewnia krótki czas oczekiwania na realizację zleceń. Na co dzień współpracuje ono z klientami reprezentującymi rozmaite branże i mającymi różne potrzeby. Druk na kopercie, jaki proponuje, wyróżnia się spośród innych znakomitą jakością. To opłacalne rozwiązanie wpływające na zaufanie wobec firmy.

 

Oferowane artykuły papiernicze przyspieszają adresowanie kopert, ponieważ często nie wymagają ręcznego wypisywania adresów. Część z nich ma praktyczne okienka oraz paski z klejem, co ułatwia ich zamykanie i chroni przed zgubieniem zawartości w trakcie transportu. Personalizowane koperty firmowe to dyskretne nośniki promujące biznes za niewielkie pieniądze. Profesjonalne drukarnie wykorzystują technikę sitodrukową, offsetową oraz cyfrową, a część z nich posiada eleganckie koperty pokryte foliami metalicznymi, na których wykonywane są tłoczenia. Występują one w rozmiarze:

  • DL,
  • C4,
  • C5,
  • C6.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://kopertomat.pl/
Dodano: 2021-08-30
Telefon: 616661019
Miejscowość: Poznań
Adres: Sielska 17a
Kod pocztowy: 60-129

Źródła:
https://kopertomat.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Druk
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koperta_(opakowanie)


Inne Firmy