Autor: Iwo Dudek
Jakiej firmie można zlecić naprawę konwertera hydrokinetycznego?


Właściciele pojazdów z automatyczną skrzynią biegów cenią sobie płynność jazdy i doskonałe osiągi samochodów nawet przy niższych prędkościach. Jednak jak wszystkie części narażone na obciążenia, także i elementy odpowiadające za tę płynność ulegają zużyciu, a ich wymiana jest kosztowna. Na pewno posiadaczom tych aut przyda się informacja, że są już wyspecjalizowane firmy, które umieją przywrócić 100% sprawność tych podzespołów.

Elementem automatycznych skrzyń biegów najczęściej ulegającym awariom jest konwerter hydrokinetyczny. Jego zadaniem jest umożliwienie płynnego przenoszenia momentu obrotowego między silnikiem a napędzanymi kołami, a także zmniejszenie zużycia skrzyni biegów i hamulców. Ze względu na wysoką cenę nowych konwerterów wiele osób poszukuje firm zajmujących się ich regeneracją.

Jedną z nich można znaleźć na stronie kg-motus.pl, gdzie dostępne są również dane do kontaktu oraz opisy świadczonych usług. Zajmuje się ona nie tylko naprawą konwerterów, ale też innych elementów sprzęgieł. Na początku obsługiwała tylko lokalnych klientów, obecnie jednak z jej usług korzystają właściciele samochodów różnych marek z kraju i z zagranicy, w tym ze Słowacji, Czech, Niemiec i Francji. Chociaż regeneruje różne części do samochodów, jej specjalnością są sprzęgła hydrokinetyczne, na których naprawę udziela rocznej gwarancji. Jest to rozwiązanie nie tylko o wiele tańsze, ale też przyjazne środowisku, zwłaszcza że naprawione elementy działają bez zarzutu.

Sposobów na skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa jest kilka i należą do nich:

  • wysyłka 1 za 1 – czyli klient otrzymuje identyczną, zregenerowaną część, a swoją, uszkodzoną oddaje kurierowi,
  • wysyłka za kaucją zwrotną – firma wysyła zregenerowaną część za kaucją, a po otrzymaniu uszkodzonej części zwraca ją klientowi,
  • regeneracja części – klient wysyła uszkodzoną część do firmy, ta ją regeneruje i odsyła.

Z dwóch pierwszych korzystają najczęściej te osoby, którym zależy na bardzo szybkim przywróceniu sprawności auta. Na stronie podano nazwy marek, do których przedsiębiorstwo to może zaoferować podzespoły.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://kg-motus.pl/
Dodano: 2023-09-23
Telefon: 518450518
Miejscowość: Staszów
Adres: Sielec 20
Kod pocztowy: 28-200

Źródła:
https://kg-motus.pl/6-sprzegla-hydrokinetyczne


Inne Firmy