Szkolenie z GIT-a – dla kogo?


Kontrola wersji jest ważną częścią procesu tworzenia oprogramowania. Taka opcja pozwala cofnąć się i zobaczyć, co działo się w projekcie przed, w trakcie i po wprowadzeniu pewnych zmian. Pomaga w ustaleniu tego, która część kodu jest odpowiedzialna za błąd.

GIT jest rozproszonym systemem kontroli wersji przeznaczonym głównie dla programistów i administratorów. Służy do przechowywania zmian w plikach, ich śledzenia oraz cofania się do poprzednich wersji. Został on zaprojektowany tak, aby umożliwić przechowywanie wszystkich zmian dokonanych w plikach, dzięki czemu wiele osób może pracować nad tym samym projektem jednocześnie. Daje to szansę przedsiębiorstwom na rozwój na prawdziwie międzynarodową skalę. Projekty mogą ponadto rozwijać nawet po tym, jak jeden lub wielu członków ekipy przestaną w nich partycypować. Wystarczy wówczas cofnąć cały projekt do wcześniejszej wersji bez utraty danych lub konieczności wykonania tych samych prac od początku. Firma Javappa zajmuje się organizacją różnego rodzaju kursów z dziedziny informatyki i programowania. Wśród propozycji posiada również szkolenie z GIT-a. Jest ono przeznaczone dla programistów na każdym etapie rozwoju zawodowego. W ramach kursu poruszane są takie tematy jak tworzenie repozytorium lokalnego i zdalnego, przeglądanie historii  zmian oraz ogólny przebieg kontroli procesu, tzw. GIT Flow. Poza tym w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się kursy przeznaczone dla osób chcących opanować umiejętność programowania w takich językach jak Java, Spring oraz Angular. Lekcje zostały wzbogacone o różnego rodzaju treści, w tym obrazy i filmiki. Użytkownicy mają do nich dostęp o dowolnej porze dnia. Do zdobywania potrzebnej wiedzy nie muszą nawet wychodzić z domu. Do wyboru są także kompleksowe oferty, takie jak kurs aplikacji webowych, podczas którego poruszane są wszystkie zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia tworzenia własnego kodu.  

Po więcej informacji wystarczy udać się na stronę firmy. Tworzeniem kursów zajmują się eksperci mający kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinie programowania w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Starają się oni przekazywać wiedzę w sposób przyjazny dla odbiorcy, szczególnie dla osób, które dotychczas nie miały styczności z tworzeniem kodu. Ceny kursów należą do niezwykle przystępnych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://javappa.com/
Dodano: 2022-10-27
Telefon:
Miejscowość: Gliwice
Adres: Kozielska 130C
Kod pocztowy: 44-121

Źródła:
https://javappa.com/szybki-dostep/git-pierwsze-krokiInne Firmy