Tracking mobile - czym jest i gdzie się sprawdza?


Podstawą sprawnie funkcjonujących przedsiębiorstw są urządzenia mobilne, takie jak tablety lub smartfony. Ułatwiają one komunikację oraz kontrolowanie poszczególnych zadań. Przedsiębiorcy chcący iść z duchem czasu wdrażają często system, jakim jest tracking mobile. Nie wymaga on dodatkowej infrastruktury i zapewnia pełną dostępność do wszystkich sprzętów znajdujących się na terenie firmy osobom, które mają stosowne uprawnienia. Wpływa też na produktywność podwładnych i współpracuje zarówno z systemami iOS, jak i Android.

Opisywane aplikacje należy podłączyć do sieci Wi-Fi. Operatorzy otrzymują dostęp do informacji na temat położenia poszczególnych urządzeń, alertów czy poziomu naładowania baterii. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w dużych firmach, w których o zgubienie urządzeń nietrudno. Ze specjalistami oferującymi pomoc we wdrażaniu tego typu systemów można skontaktować się na stronie ibcs.pl. Przedsiębiorstwo, jakie reprezentują, oferuje wyłącznie najlepsze i najnowocześniejsze aplikacje o wielu przydatnych funkcjach, które ułatwiają prowadzenie działalności i chronią przed niespodziewanymi wydatkami.

Na witrynie znajdują się informacje na temat lokalizatorów urządzeń mobilnych. Włączają one sygnały dźwiękowe, dzięki czemu odnalezienie smartfonów czy tabletów nie sprawia problemów. Powiadamiają także o niskim poziomie naładowania baterii, co przydaje się w wielu sytuacjach. Ich zaletą jest możliwość lokalizowania sprzętów nawet wtedy, gdy są one wyłączone. Wskazują też, czy dana osoba zbliża się do urządzenia, czy się od niego oddala.

Oprogramowanie to zapewnia sprawne wdrożenie oraz możliwość przechowywania danych na chmurze, co zmniejsza ryzyko ich bezpowrotnej utraty. W praktyce oznacza to brak konieczności nabywania internetowych serwerów, które bywają drogie. Z firmą kontaktują się przedsiębiorcy prowadzący zarówno małe, jak i duże organizacje zatrudniające kilkaset osób jednocześnie. Zapewnia ona profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc związaną z obsługą oprogramowania.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-01-29
Telefon: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/aplikacje-mobilne/


Inne Firmy