Smycz dla psa automatyczna | HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Smycz to podstawowy artykuł, w jaki powinien zaopatrzyć się każdy przyszły właściciel psa. Standardowe modele nie są zbyt długie, dlatego nie zapewniają odpowiednio dużej swobody. Z tego powodu niektórzy opiekunowie nabywają modele automatyczne mające nawet 10 metrów długości. Przydają się one szczególnie pupilom z problemami z przywoływaniem oraz osobom spacerującym w miejscach, w których zwierzaki nie mogą biegać luzem. Ze względu na trwałość i solidność wykonania znajdują zastosowanie w przypadku ras małych i nieco większych.

Firmą zajmującą się sprzedażą podobnych akcesoriów jest Hubuform. Każda automatyczna smycz dla psa zaprezentowana w asortymencie to produkt najwyższej klasy wykazujący odporność na szarpanie, pękanie i działanie czynników pogodowych. Modele czekające na klientów różnią się od siebie wielkością, kolorystyką, budową oraz ceną. Wszystkie z nich przeszły rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Smycze powinny być dopasowywane między innymi pod kątem wagi zwierzaka, jego temperamentu oraz siły. Do ich zalet zalicza się automatyczne zwijanie wpływające na wygodę użytkowania. Smycze te nie plączą się jak dzieje się to w przypadku linek treningowych.

Smycze produkowane są z linek lub parcianych taśm, które powinny być dobierane pod kątem wagi zwierzaka. Mają one charakterystyczne plastikowe uchwyty z mechanizmem rozwijającym i zwijającym smycz na określoną długość. Zapewniają dużą swobodę i łatwe kontrolowanie psa podczas spaceru. Uchwyty wyposażono również w przycisk blokujący linkę. Produkty te nabywane są ze względu na wytrzymałość oraz komfort zarówno pupila, jak i jego właściciela. Obecnie producenci dbają nie tylko o funkcjonalność takich gadżetów, ale też estetykę. Proponują modele w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do odcienia szelek czy smyczy.

Smycz automatyczna to znakomite rozwiązanie w przypadku czworonogów spokojnych, które nie są agresywne w stosunku do innych osobników. Wielu producentów zaleca stosowanie ich wraz z szelkami chroniącymi przed zbyt dużym naciskiem na szyję.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-12
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/smycz-automatycznaInne Firmy