Etykieta i naklejka zabezpieczająca - jaki producent?


System zabezpieczeń w sklepach, zwłaszcza wielkopowierzchniowych, jest zwykle oparty na monitorowaniu, czy przez bramki nie przenosi się towaru, którego kod kreskowy nie został zeskanowany. Wielu oszustów wykorzystuje tę sytuację do dokonywania kradzieży poprzez rozrywanie oryginalnego opakowania i wynoszenie jedynie nieoznakowanej zawartości, która nie wzbudza alarmu, ale mimo to stanowi cenny, dający się łatwo upłynnić łup.

Taka praktyka jest dość często spotykana w miejscach, które prowadzą sprzedaż wartościowego sprzętu RTV i AGD. Menadżerowie, aby zapobiec stratom, stosowali rozmaite metody ochrony, od alarmu po zamykanie asortymentu w specjalnych, oszklonych szafkach i gablotach, jednak nie zawsze tego rodzaju rozwiązania się sprawdzały. Konieczność szukania po sklepie osoby, która posiadała klucz i mogła otworzyć zamek chroniący zawartość wystawy, nierzadko odstraszała kupujących, co powodowało, że obroty sklepu spadały. Obecnie standardem jest stosowanie naklejek zabezpieczających. To specjalnie zaprojektowane hologramy, wykonane z tworzywa o znacznej wytrzymałości. Ich przerwanie jest bardzo trudne i wymaga sporej siły, a do przecięcia potrzebny jest przedmiot o naprawę ostrych krawędziach. Dzięki zastosowaniu super mocnego kleju także ich zdarcie jest niemożliwe bez zwrócenia na siebie uwagi obsługi stoiska. To tani, ale jednocześnie skuteczny sposób, by ochronić asortyment przed kradzieżą.

Zarówno etykietę informacyjną, jak i naklejkę zabezpieczającą można zamówić, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej jmhologramy.pl. Po podanym linkiem działa firma, której kadra dba o każdy aspekt, począwszy od opracowania projektu, który potem musi zyskać aprobatę klienta, aż po jego wykonanie i dostawę. Jako działający od lat na polskim rynku producent oraz dystrybutor różnego typu hologramów, realizator zgromadził specjalistyczne zaplecze sprzętowe, z którego jego pracownicy korzystają na co dzień. Obecnie cały proces wytwórczy jest w pełni skomputeryzowany, a przez to szybki i efektywny. Dzięki temu klient może liczyć, że jego zamówienie zostanie wykonane w bardzo krótkim czasie oraz będzie zgodne z przedłożoną specyfikacją. Firma realizuje zlecenia od odbiorców z całego kraju. Jest w stanie dostarczyć naklejki również do klientów poza granice Polski. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.jmhologramy.pl/
Dodano: 2022-07-22
Telefon: 0713330390
Miejscowość: Pietrzykowice
Adres: Smolecka 22
Kod pocztowy: 55-080

Źródła:
https://www.jmhologramy.pl/etykiety-samoprzylepne-o45.htmlInne Firmy