Ścierka z mikrofibry - najważniejsze informacje


Mikrofibra to materiał powstały przy użyciu nowoczesnych technologii. Składają się na nią mikrowłókna poliamidowe i poliestrowe, które są cieńsze od ludzkiego włosa. Odznaczają się unikatową budową i niepodatnością na rozciąganie lub mechacenie, co sprawia, że mogą być prane w pralce. Mikrofibra stanowi podstawę przemysłu odzieżowego, lecz nie tylko. Produkuje się z niej również ściereczki, wykorzystywane w gospodarstwach domowych lub przez profesjonalne firmy sprzątające. I nic dziwnego, ponieważ dzięki nim nie jest konieczne nabywanie ręczników papierowych ani detergentów. Przydają się one do pozbywania się zacieków, kurzu i osadów z szyb, luster, kabin prysznicowych oraz wielu innych powierzchni.

Włókna mikrofibry są doceniane ze względu na wytrzymałość. Im cieńszym splotem się cechują, tym mniejsze ryzyko rozdarcia. Ścierki produkowane z tego materiału bez problemu chłoną wilgoć i są nieocenione podczas czyszczenia ciasnych szczelin. Interesują się nimi przedstawiciele branży motoryzacyjnej, przykładowo właściciele warsztatów lakierniczych, ponieważ za ich pomocą można wypolerować całe auto w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku. Mikrowłókna są przyjemne w dotyku i znajdują zastosowanie u alergików.

Przedsiębiorstwo proponujące tego typu artykuły udostępnia ofertę na witrynie greentex24.pl. Ścierka z mikrofibry tej firmy to wyrób nienagannej jakości, dostępny w niewygórowanej cenie. Materiał, z jakiego ją stworzono, jest antyalergiczny i daje szansę sprawnego pozbycia się kurzu z różnych powierzchni. Jest ona nabywana ze względu na doskonałą absorpcję płynów. Nie każdy wie, że bez problemu chłonie pięciokrotność swojej wagi. Jest to jeden z powodów, dla których mikrofibra bywa używana również do produkcji mopów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2022-08-18
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-c-3.htmlInne Firmy