Graintech Sp. z o.o. - Wózek paletowy elektryczny z wagą


Podstawowym sprzętem wykorzystywanym w halach produkcyjnych i magazynowych oraz w centrach logistycznych jest wózek paletowy. Wpływa on na bezpieczeństwo osób przebywających w takich zakładach oraz na szybkość wykonywanych prac. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie w przypadku płaskich i suchych powierzchni, co oznacza, że powinny być użytkowane w zadaszonych obiektach. Informacje na temat sposobu ich funkcjonowania udostępniono na witrynie centralwagi.pl.

Zaprezentowano na niej funkcjonalny wózek paletowy elektryczny z wagą, mogący udźwignąć ładunki o masie wynoszącej nawet 2000 kilogramów. Ma on odpowiednią długość wideł, a ze względu na doskonałą zwrotność odnajduje się w ciasnych korytarzach. Wszystkie sprzęty umieszczone na stronie mają stosowne atesty, dzięki czemu użytkownicy nie martwią się o swoje bezpieczeństwo. Prowadzi ją bardzo dobrze zaopatrzona firma o licznych rekomendacjach, która gwarantuje sprawną realizację zamówień.

Wózki te występują w wersji:

  • krótkiej i długiej,
  • szerokiej i niskiej,
  • ręcznej,
  • wysokiego podnoszenia.

Są one nieocenione podczas szybkiego transportowania towarów na niewielkie odległości oraz ważenia poszczególnych ładunków. Odznaczają się nieskomplikowaną obsługą i mobilnością, dlatego spotyka się je w wielu nowoczesnych zakładach. Sprzęty znajdujące się na witrynie rzadko się psują, a części zamienne, które do nich pasują, nie są drogie. Są one zamawiane ze względu na precyzję działania oraz stabilność. Zapewniają dokładność ważenia i posiadają niezbędne czujniki wpływające na bezpieczeństwo operatorów.

Opisywane urządzenia mają także wymienne akumulatory oraz czytelne wyświetlacze. Ułatwiają ważenie różnego rodzaju ładunków umieszczanych na paletach, dlatego są wykorzystywane także przez firmy kurierskie oraz właścicieli magazynów. Ponadto modele z legalizowanymi wagami mogą być stosowane w trakcie rozliczeń handlowych. Produkuje się je ze stali nierdzewnej, czyli wytrzymałego materiału znajdującego zastosowanie w środowiskach o dużym stopniu wilgotności.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://centralwagi.pl
Dodano: 2021-09-04
Telefon: 77 550 77 38
Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle
Adres: Akacjowa 2E
Kod pocztowy: 49-318

Źródła:
https://centralwagi.pl/pl/c/Wozki-paletowe-z-waga/29Inne Firmy