Drukarnia w Krakowie - zakres świadczonych usług


Etykiety pełnią szereg istotnych funkcji, dlatego ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. To nienachalne nośniki reklamowe odnajdujące się w każdej branży, które wpływają na atrakcyjność produktu i poziom sprzedaży. Ułatwiają identyfikację artykułów na sklepowych półkach i informują o ich składzie, producencie czy dacie przydatności do spożycia. Ciekawie zaprojektowane naklejki promują markę niewielkim kosztem i w wielu sytuacjach. Zainteresowani decydują o ich gramaturze, wielkości, kształcie, dominującej kolorystyce oraz rozmieszczeniu tekstu lub elementów graficznych.

Etykiety są łatwe w użytkowaniu. Pokryto je cienką warstwą kleju, zapewniającego doskonałą przyczepność do różnych materiałów, takich jak szkło czy tworzywo sztuczne. To niedrogie wyroby, które można dopasowywać do swoich potrzeb. Tworzy się je między innymi przy użyciu druku offsetowego. Polega on na nanoszeniu farby za pomocą aluminiowej matrycy. Alternatywnym rozwiązaniem jest druk cyfrowy, bazujący na tuszach UV, które nie tracą intensywnych kolorów pod wpływem słońca. Niektórzy decydują się również na druk fleksograficzny, bazujący na prasach drukarskich i polimerach, który sprawdza się w przypadku dużych wolumenów.

Firmą podejmującą się produkcji estetycznych etykiet jest Gomeo. To znana i ceniona drukarnia w Krakowie zapewniająca sprawną realizację zamówień i niewygórowane ceny. Jej przedstawiciele współpracują z klientami o różnych potrzebach. Są to między innymi producenci artykułów spożywczych lub kosmetyków, chcący zwiększać rozpoznawalność marki i pomnażać swoje zyski.

Znaczna część z nich decyduje się na etykiety papierowe, odporne na ścieranie, blaknięcie oraz działanie wilgoci. Firma dysponuje materiałami o różnej gramaturze, które występują w wersji termicznej, błyszczącej, półbłyszczącej oraz matowej. Zainteresowanie wzbudzają również naklejki z polipropylenu, winylu, poliestru lub polietylenu, nieocenione w trudnych warunkach. Mogą być one wykorzystywane w miejscach narażonych na działanie wilgoci i występowanie ujemnych temperatur.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Dodano: 2022-10-22
Telefon: 508 323 000
Miejscowość: Kraków
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683

Źródła:
https://www.gomeo.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukarnia


Inne Firmy