Autor: Iwo Dudek
Foliowe koperty


Sprzedaż wysyłkowa drobnych przedmiotów przez sklepy internetowe czy nawet prywatnych nadawców jeszcze nie tak dawno temu była dość dużym problemem, gdyż zmuszała do stosowania niewielkich objętościowo pudełek, nie zawsze dostępnych od ręki. Dla osób wysyłających towar hurtowo nastał wtedy wymóg zakupienia takich tekturowych opakowań, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Dziś wysyłka niewielkich pod kątem gabarytów elementów jest znacznie prostsza, gdyż wykorzystuje się do niej dużo łatwiejsze w użyciu foliowe koperty.

Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku, gdy przeznaczony do nadania towar jest niewymiarowy (a pudełko z tektury ma raczej stały kształt kwadratu lub prostokąta) albo też zapakowanie go w karton może wpłynąć w niekorzystny sposób na jego stan. Wykorzystując kopertę z odpowiednim wewnętrznym zabezpieczeniem w postaci folii, nadawca może szybko zapakować i wysłać daną rzecz, nie musząc też wykorzystywać dodatkowej taśmy klejącej czy dodatkowych warstw ochronnych, które są nieodzowne przy pakowaniu w standardowy karton. 

Dostawcą foliopaków jest firma, która ogłasza się pod linkiem gcg-groupe.pl. Może podjąć się realizacji dowolnej ilości sztuk wspomnianego asortymentu, dlatego zaprasza do składania zamówień hurtowych. Chętnie nawiąże współpracę długoterminową na stałe lub cykliczne dostawy kopert z folią w środku lub też zwykłych dla sklepów internetowych, firm kurierskich, czy dystrybutorów tego rodzaju asortymentu, jak choćby punktów introligatorskich lub papierniczych. 

Realizator zamówień gwarantuje, że jego produkty są wykonane z największą dbałością o jakość, więc są wytrzymałe, a jednocześnie estetycznie się prezentują. Powyższa oferta jest skierowana także do biur różnego rodzaju przedsiębiorstw oraz jednostek administracyjnych, gdzie istnieje spore zapotrzebowanie na trwałe elementy, w które można zapakować dokumenty, płyty CD, nośniki pamięci czy inne ważne przekaźniki danych. Poleca się również skorzystanie z niej sekretariatom jednostek oświatowych oraz administratorom archiwów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://gcg-groupe.pl/
Dodano: 2021-05-12
Telefon: 94 318 06 98
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Stanów Zjednoczonych 32
Kod pocztowy: 03-947

Źródła:
https://gcg-groupe.pl/14-koperty-foliowe-foliopakiInne Firmy