Jaka firma podejmuje się złomowania samochodów na terenie Małopolski?


Poszukując firmy, która złomuje samochody, należy mieć pewność, że wybiera się rzetelnego wykonawcę. Jest to istotne szczególnie pod kątem prawnym. Pozbycie się nieużytkowanego pojazdu wymaga przeprowadzenia odpowiedniej procedury urzędowej, o czym zapomina wielu właścicieli zdezelowanych, oddawanych na złom aut. Należy zadbać o wyrejestrowanie samochodu w urzędzie komunikacyjnym oraz wypowiedzieć umowę ubezpieczeniową. Aby to zrobić, trzeba przedstawić zaświadczenie od legalnie działającej firmy złomiarskiej, że pojazd faktycznie został przez jej pracowników odebrany i zutylizowany.

Klienci z Krakowa i okolic mogą zyskać oczekiwaną pomoc, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej kasacja-pojazdow.pl. Pod podanym linkiem działa przedsiębiorstwo, które od wielu lat zajmuje się złomowaniem samochodów na terenie Małopolski. Jego pracownicy doskonale orientują się również w obowiązujących wymogach prawnych. Dokumentują każdą transakcję skupu wraku wraz z wyceną. Przygotowują stosowną dokumentację dla urzędów oraz zapewniają także doradztwo.

Kadra firmy stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Proponuje skup samochodu nie tylko na własnym placu, ale praktycznie w dowolnym punkcie, wskazanym przez właściciela pojazdu. Jest to istotne, jeśli nie ma on możliwości, aby dostarczyć auto (często niedolne do jazdy) do punktu odbioru. Firma dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem logistycznym, dzięki czemu bezproblemowo zwiezie złom na miejsce dalszej rozbiórki.

Pracownicy zajmują się nie tylko samym skupowaniem. Zapraszają do kontaktu lub odwiedzenia osobiście placu, na którym można znaleźć szeroki wybór używanych części zamiennych do aut ze starszych roczników. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.kasacja-pojazdow.pl/
Dodano: 2022-03-14
Telefon: 608 871 395
Miejscowość: Czernichów
Adres: Przeginia Narodowa 33
Kod pocztowy: 32-070

Źródła:
http://www.kasacja-pojazdow.pl/zlomowanie-pojazdow.php


Inne Firmy