Filc wełniany na dekoracje do teatru


Przygotowanie dekoracji przestrzennej wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Dysponując ograniczonym budżetem (zazwyczaj niewielkie środki na wystrój pomieszczeń to bolączka niewielkich, lokalnych teatrów czy też szkolnych grup teatralnych, których opiekunowie nieraz muszą wzbijać się na wyżyny pomysłowości, by opracować i przygotować scenerię) trudno jest zakupić i dostarczyć na scenę atrybuty wykonane z naturalnych surowców. W takim przypadku pozostaje wykonanie inscenizacji w formie atrapy.

Jako materiał budulcowy, który jest nie tylko wytrzymały, ale także giętki, warto wykorzystać filc wełniany. Świetnie nadaje się do wykończenia dekoracji przestrzennych, sprawiając, że wyglądają one naturalnie i estetycznie. Jego zaletą jest też fakt, że można go wybarwiać na dowolny kolor. Dodatkowo jest on także czepliwy, więc pozostałe elementy wystroju łatwo jest przywiesić na rzepach, szpilkach lub agrafkach, nawet guzikach, a potem bezproblemowo zdjąć. Pozwala to w krótkim czasie zmienić scenografię, nie niszcząc jednocześnie jej podstawy. Ogranicza to koszty i pozwala na wielokrotne użycie.

Zakup filcu z wełny jest doskonałą i dobrze przemyślaną inwestycją. Zamówienie można złożyć na stronie internetowej eko-tech.biz. Dostawca, który przedstawia się pod wskazanym linkiem, proponuje nabycie materiału w zróżnicowanej formie, od rolek o określonej przez klienta długości i szerokości aż po docięte również na wymiar arkusze. Można kupić także filc z rzepami samoprzylepnymi, co znacznie ułatwia dalsze operowanie produktem. Jest on również doskonałym izolatorem, więc można używać go także jako wyściółkę na podłogi lub ściany. Jest on także niepalny, co sprzyja zapewnieniu bezpieczeństwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy