http://www.ekofiltr.pl/ | Systemy i urządzenia odpylające


Działając w określonych sektorach, takich jak m.in. budownictwo, energetyka oraz meblarstwo, należy upewnić się, że podjęte zostały wszystkie niezbędne działania dotyczące oczyszczania powietrza i gazów ze szkodliwych pyłów, wydobywających się podczas różnego rodzaju procesów przemysłowych. Najlepiej zlecić montaż instalacji odpylającej profesjonalnej firmie, która posiada doświadczenie, odpowiedni sprzęt oraz przeszkolonych pracowników. 

Jakie systemy i urządzenia odpylające wybrać?

Osoba nie posiadająca odpowiedniej wiedzy, nie jest w stanie samodzielnie dokonać właściwego wyboru, dlatego dobrze zdać się na porady przedstawicieli marki EKO FILTR, która od wielu lat zajmuje się oczyszczaniem powietrza poprzez dobór i montaż instalacji odpylających. Warto podkreślić, jak ważne jest właściwe dopasowanie poszczególnych elementów do wymagań konkretnego przedsiębiorstwa oraz rodzaju prowadzonej działalności. Producent oferuje takie rozwiązania jak m.in. filtry workowe FPK, FW, odpylacze i baterie cyklonowe, systemy i urządzenia do filtracji mechanicznej i stanowiskowej. Wszystko to jest gwarancją uzyskania w pełni zautomatyzowanego i niezwykle wydajnego systemu, który jest zgodny z aktualnie obowiązującymi standardami, w tym m.in. dyrektywą ATEX.

Firma za pośrednictwem strony internetowej udostępnia szczegółową ofertę wraz ze zdjęciami oraz parametrami produkowanych urządzeń. Osoby zainteresowane współpracą mogą również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów, które są potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz krótkich terminów realizacji projektów.

Co wyróżnia markę na tle konkurencji?

  • doskonale przeszkolony zespół monterów i projektantów,
  • nowoczesna hala wraz z parkiem przemysłowym,
  • specjalistyczne środki transportu,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • kompleksowe działanie - od indywidualnego projektu (również na podstawie dokumentacji klienta) po realizację oraz przeszkolenie pracowników,
  • konkurencyjne ceny i terminowość dostaw,
  • ogromne doświadczenie w produkcji i montażu systemów odpylających.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Dodano: 2020-09-25
Telefon: 413727638
Miejscowość: Końskie
Adres: Pułaskiego 7
Kod pocztowy: 26-200

Źródła:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajaceInne Firmy