Autolaweta sosnowiec


Niespodziewana awaria samochodowa wiąże się z silnym stresem, dlatego część kierowców ma w zanadrzu numery kontaktowe do zaufanej pomocy drogowej. Tego typu firmy są otwarte przez 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Ich pracownicy to wykwalifikowani specjaliści dbający o zasady bezpieczeństwa, którzy gwarantują kompleksową obsługę. Zazwyczaj ich usługi kojarzą się z wynajmem lawety, czyli pojazdu wyposażonego w solidną rampę i platformę, na której umieszczane są uszkodzone auta.

Lawety są przystosowane do przewozu samochodów osobowych oraz:

  • ciężarówek,
  • aut dostawczych,
  • quadów,
  • przyczep campingowych,
  • skuterów,
  • maszyn rolniczych.

Nowoczesna autolaweta w Sosnowcu jest do wynajęcia na stronie slask-laweta.pl. Udostępniono na niej ofertę firmy pomagającej kierowcom w różnych sytuacjach. Rozwiązanie to sprawia, że uszkodzone auta docierają do warsztatu lub w inne miejsce w krótkim czasie. Jest ono bezpieczniejsze w porównaniu do holowania ich za pomocą drugiego samochodu, haka i liny.  Lawety sprawdzają się również wśród klientów planujących transport aut sprowadzanych z innych krajów oraz pojazdów zabytkowych, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach.

Specjaliści reprezentujący to przedsiębiorstwo przestrzegają zasad BHP i dojeżdżają we wskazane miejsce, niezależnie od pory dnia lub nocy. Umieją oni działać pod presją czasu i nie jest im obca praca w stresujących warunkach. To osoby kompetentne, opanowane i mające wieloletnie doświadczenie w branży. Dobrze wiedzą, w jaki sposób wyciągać auto znajdujące się w rowie oraz jak umieszczać na lawetach pojazdy, które uczestniczyły w wypadku.

Współpraca z pomocą drogową rekomendowana jest osobom, którym zależy na czasie. Część napraw może odbywać się na miejscu, co sprawia, że nie jest konieczne przewożenie samochodu do warsztatu. Specjaliści dysponują profesjonalnymi narzędziami, dzięki czemu są w stanie usuwać niewielkie usterki od ręki. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wymieniają opony, dowożą paliwo, ładują akumulatory lub uwalniają zatrzaśnięte kluczyki.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://slask-laweta.pl/
Dodano: 2021-08-15
Telefon: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303

Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-sosnowiec/Inne Firmy