Autor: Iwo Dudek




Apartamenty Bułgaria sprzedaż


Wakacje to czas, kiedy chce się odpocząć w cichym, spokojnym miejscu, z dala od miejskiego szumu i turystycznego zgiełku. Niestety, z uwagi na dość przyjazne ceny za wakacyjny pobyt w znanych kurortach wypoczynkowych, cisza i spokój są tam raczej w deficycie z powodu coraz większej liczby osób, które zdecydowały się na spędzenie tam swojego urlopu. Warto zatem poszukać lokalizacji, które urzekają pięknem krajobrazu, a jednocześnie nie są tak popularne, jak choćby kurorty nad Morzem Śródziemnym.

Atrakcyjnym kierunkiem, z którego coraz częściej korzystają także Polacy, jest Bułgaria. To rejon, który może przyciągnąć turystów zarówno dostępem do morza, jak i terenami górzystymi, umożliwiającymi swobodną i bezpieczną penetrację górskich szlaków. Kusi także ciekawą, południowoeuropejską architekturą oraz niskimi cenami. 

Wspomniany kraj obecnie aspiruje do przyjęcia go w poczet państw Unii Europejskiej, co podniesie jego znaczenie na arenie międzynarodowej. Warto jeszcze przed podpisaniem przez przedstawicieli bułgarskiego rządu traktatu akcesyjnego zapoznać się z możliwościami inwestycji, jakie można przeprowadzić. Przede wszystkim poleca się atrakcyjne pod względem ceny oraz lokalizacji domy i apartamenty w Bułgarii. Przeznaczone na sprzedaż nieruchomości można użytkować jako wakacyjną bazę wypadową na potrzeby własne, albo też przeznaczyć na wynajem dla Polaków chcących spędzić spokojny urlop nad morzem czy też w górach.

Pomoc przy znalezieniu idealnej nieruchomości świadczy serwis, który ogłasza się na stronie internetowej bulgariastreet.pl. Można znaleźć tam propozycje zakupu każdego rodzaju przestrzeni mieszkalnych, a także miejsc, które nadają się na rozpoczęcie tam działalności gospodarczej. W dokonaniu wyboru pomaga wyszukiwarka, umożliwiająca przeszukiwanie ofert z uwzględnieniem najczęściej wybieranych przez klientów parametrów. Serwis udostępnia także doceniane przez użytkowników narzędzie w postaci komunikatora, gdzie można zadać konsultantowi (posługującemu się językiem polskim) pytania dotyczące wybranej nieruchomości lub zasad funkcjonowania strony. 





Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.bulgariastreet.pl/
Dodano: 2021-07-26
Telefon: + 48 223 906 334
Miejscowość: Burgas
Adres: Mitropolit Simeon 3
Kod pocztowy: 80-00

Źródła:
https://www.bulgariastreet.pl/apartamenty-w-bulgarii
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bu%C5%82garia

Inne Firmy