Gdzie znaleźć firmę realizującą tłumaczenia specjalistyczne?


Przedsiębiorstwa współpracujące z firmami zagranicznymi i osoby prywatne mogą od czasu do czasu potrzebować tłumaczenia rozmaitych tekstów. Niektóre z nich będą wymagać również przekładów potwierdzonych przez tłumaczy przysięgłych, dlatego, aby zlecić takie zadanie, należy szukać firm dysponujących dobrymi fachowcami.

Przedsiębiorstwo zatrudniające specjalistów posługujących się ponad 20 językami działa na rynku od wielu lat, oferując przykłady wszelkich tekstów i dokumentów. Firmę tę można znaleźć na stronie spectlumacz.pl wraz z pełną ofertą oraz opisem sposobu złożenia zamówienia. Biuro to zatrudnia doskonale wykwalifikowaną kadrę, której członkowie mają wykształcenie filologiczne lub są native speakerami posługującymi się biegle językiem polskim. Wielu tych fachowców ukończyło uczelnie zagraniczne oraz studiowało na kierunkach związanych z tekstami przekładów, takich np. jak: 

  • prawo,
  • medycyna,
  • ekonomia,
  • finanse

itp. Zlecając w tej firmie tłumaczenie można mieć pewność, że zostanie ono wykonane bezbłędnie i z uwzględnieniem specyfiki branży. Tłumaczenia specjalistyczne najczęściej dokonywane są na lub z takich języków jak angielski czy niemiecki, ale oferta jest dużo szersza i osoby w potrzebie mogą zlecić przekład w wielu innych językach funkcjonujących na świecie.

Oferta dotyczy także weryfikacji poprawności tłumaczeń wykonanych samodzielnie przez zleceniodawców. Złożenie zamówienia na translację jest wyjątkowo proste, ponieważ wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na stronie firmy i dołączyć do niego plik z tekstem. Na tej podstawie biuro dokona szczegółowej wyceny. Jeśli klient zgodzi się z nią oraz z terminem realizacji zlecenia, a także opłaci usługę, zostanie ona szybko wykonana. Klient otrzyma e-mailem przekład w PDF i w wersji papierowej pocztą.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://spectlumacz.pl/
Dodano: 2023-08-19
Telefon: 32 494 32 69
Miejscowość: Rybnik
Adres: Konarskiego 12
Kod pocztowy: 44-274

Źródła:
https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-specjalistyczne/Inne Firmy