Neutralizator zapachu moczu kota w pomieszczeniu - https://bioexpert.pl/


Zapach kociego moczu jest bardzo silny i nieprzyjemny, dlatego niektórzy właściciele czworonogów zastanawiają się, jak skutecznie i szybko się go pozbyć. Prawdą jest, że koty dość szybko uczą się załatwiania do kuwety, ponieważ stronią od pozostawiania po sobie nieczystości w postaci odchodów. Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których z różnych przyczyn unikają kuwety. Niekiedy wynika to z niewłaściwego jej typu, zbyt rzadkiego wymieniania żwirku czy problemów na tle nerwowym, które powinny zostać skonsultowane z behawiorystą.

Warto więc zawczasu zaopatrzyć się w środki dostępne na stronie przedsiębiorstwa bioExpert. Jest to renomowana firma proponująca sprawdzone, wydajne i bezpieczne środki z najwyższej półki.  Są to ekologiczne oraz proste w użytkowaniu preparaty, które nie maskują nieprzyjemnej woni, a skutecznie ją usuwają. Można je stosować na różnych powierzchniach, takich jak:

  • drewniane parkiety,
  • panele,
  • płytki,
  • meble tapicerowane,
  • zasłony,
  • koce,
  • wykładziny i dywany.

To doskonała alternatywa dla tak zwanych domowych metod, które rzadko przynoszą oczekiwane efekty. Raz zakupiony preparat może być wykorzystywany przez długi czas, a jego pojemność wynosi 500 mililitrów.

Co warte podkreślenia, neutralizator zapachu moczu kota zaprezentowany w katalogu tej firmy jest bezpieczny dla zwierząt domowych. Dysponuje ona preparatami w formie płynnej, sprzedawanymi w opakowaniach z praktycznym spryskiwaczem, co ułatwia ich użytkowanie. Zamawiają je między innymi posiadacze starszych kotów, które nie trzymają moczu. Z problemem tym borykają się także właściciele czworonogów potrzebujących kastracji. Należy pamiętać, że koty są stworzeniami terytorialnymi, dlatego niekiedy mają tendencję do znaczenia miejsc.

Przedsiębiorstwo proponuje ekologiczne preparaty, odznaczające się skutecznością działania. W celu usunięcia źródła nieprzyjemnego zapachu wystarczy jedynie spryskać wybrane miejsce, a następnie chwilę poczekać. Środki te neutralizują nie tylko nieprzyjemny zapach uryny, ale również wymiocin oraz kału. Błyskawicznie usuwają aminy, merkaptany, skatole i amoniak.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://bioexpert.pl/
Dodano: 2020-11-30
Telefon: 780 137 396
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://sklep.bioexpert.pl/neutralizator-zapachow-kot-500-ml,3,3107,744Inne Firmy