Utrzymanie czystości - ATOM-SERWIS


Klienci z Wielkopolski, którzy poszukują sprawdzonej i taniej firmy sprzątającej, powinni zainteresować się ofertą, dostępną na stronie internetowej atom-sprzatanie.pl. Marka działa w branży od lat i podejmuje współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami (m.in. właścicielami hal, magazynów, galerii handlowych). Wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz niezawodnych maszyn. Na stronie udostępniono szacunkowe ceny za wykonywane prace, jednak każda umowa jest omawiana indywidualnie, a ostateczny koszt zależy od rodzaju i wielkości obiektu, a także terminu obowiązywania współpracy.

Dlaczego utrzymanie czystości w budynkach jest tak ważne?

Przede wszystkim obowiązkiem każdego przedsiębiorcy czy zarządcy obiektu jest zapewnienie bezpiecznych i komfortowych warunków pracy zatrudnionym osobom. Właśnie dlatego powinni posiadać własnego pracownika porządkowego lub skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Druga opcja jest znacznie korzystniejsza oraz tańsza, ponieważ pracownicy dysponują firmowym sprzętem, skutecznymi preparatami oraz odpowiednią wiedzą. W wielu przypadkach, tak jak ma to miejsce w poznańskiej firmie, klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi. Oprócz sprzątania, pracownicy zadbają również o koszenie trawników, odśnieżanie czy umycie elewacji firmowych lub prywatnych budynków. 

Dokładne wyczyszczenie każdej powierzchni!

Okazuje się, że wielkopolskie przedsiębiorstwo poradzi sobie niemal z każdym rodzajem zabrudzenia i jest w stanie wykonać wszystkie prace porządkowe. Wynika to przede wszystkim z ogromnego doświadczenia i posiadania przeróżnych maszyn myjących. Pracownicy mogą więc wyczyścić m.in.:

  • dywany,
  • posadzki,
  • okna,
  • panele fotowoltaiczne,
  • kostkę brukową,
  • elewację,
  • nieestetyczne graffiti na ścianach budynku.

Firma zajmuje się także sprzątaniem mroźni, magazynów oraz terenów po skończonych pracach budowlanych. Dodatkowo, właściciel udostępnia na wynajem nowoczesne maszyny sprzątające (m.in. zmywarki samojezdne).

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://atom-sprzatanie.pl/
Dodano: 2021-02-12
Telefon: 508 042 042
Miejscowość: Poznań
Adres: Unii Lubelskiej 1
Kod pocztowy: 61-249

Źródła:
https://atom-sprzatanie.pl/Inne Firmy