Jak wybrać obrączki ślubne? Najważniejsze kryteria wyboru


Na rynku dostępnych jest wiele obrączek ślubnych różniących się od siebie wielkością, kruszcem, ceną czy zdobieniami. Przedsiębiorstwem sprzedającym tego typu biżuterię jest Aclari. To znana i ceniona firma proponująca obrączki ślubne z brylantami lub innymi kamieniami, które wyróżniają się spośród innych opcji znajdujących się w sklepach i są doceniane za ponadprzeciętną trwałość oraz solidność wykonania. Obrączki nabywane są na długie lata i nosi się je każdego dnia, dlatego ich wybór nie powinien być przypadkowy.

Pierścionki odzwierciedlają często osobowość, styl i temperament ich posiadaczy. Innymi słowy, na inne modele zdecydują się osoby ceniące minimalizm, a na inne osoby lubiące zwracać na siebie uwagę niebanalnymi dodatkami. Wszystkie obrączki oferowane klientom tego przedsiębiorstwa stanowią gwarancję niezawodności, elegancji oraz szyku. Są sprzedawane w eleganckich pudełeczkach i docierają do klientów w krótkim czasie od chwili zaksięgowania wpłaty.

Na zainteresowanych czekają modele z wyżej wspomnianymi brylantami, które nigdy nie wyjdą z mody. Są to cenione na całym świecie kamienie cechujące się odpornością na uszkodzenia, twardością i charakterystycznym połyskiem. Sklep oferuje obrączki z brylantami w różnych rozmiarach. Poza klasycznym bezbarwnymi kamieniami dostępne są również inne odcienie. Wszystkie pierścionki zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych trendów. Stworzono je między innymi z tytanu, palladu, złota, srebra i platyny.

Kamienie znajdujące się w pierścionkach różnią się od siebie  oprawą. Jedną z nich jest oprawa kanałowa, w której zostały one ułożone w jednym rzędzie, a następnie zaciśnięte od góry. Rozwiązanie to chroni przed ich wypadnięciem. Inną propozycją jest oprawa lustrzana, w której brylanty zakuto po całym obwodzie. Odznacza się ona idealnie gładką powierzchnią i łatwością czyszczenia. Niektórzy decydują się też na oprawę o nazwie micro pave. To elegancka propozycja dedykowana osobom lubiącym podziwiać błysk diamentów, które odbijają światło i lśnią pięknym blaskiem.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy