Rowery Poznań sklep | 2Koła & Ski


W obecnych czasach zakup roweru to trudne i czasochłonne zadanie. Poszczególne modele różnią się konstrukcją, osprzętem czy przeznaczeniem. Istotna jest waga i wzrost przyszłego użytkownika. Z tego względu warto skorzystać z usług specjalisty, który dobierze odpowiedni sprzęt na podstawie preferencji klienta. Rowery w Poznaniu sprzedaje sklep 2Koła&Ski.

Firma cieszy się dobrą opinią w branży i ma rozbudowany, różnorodny asortyment, w którym znajdują się modele pochodzące od renomowanych producentów takich, jak Kellys, Merida, Author. Klient może nabyć sprzęt dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Warto zaznaczyć, że poza różnicą w konstrukcji, modele dla panów są cięższe, dostosowane do większej wagi. Z pewnością zarówno profesjonalista, jak i amator kupi w sklepie wszystko, czego potrzebuje.

W sprzedaży znajdują się rowery:

  • górskie (o wzmocnionej budowie),

  • crossowe (dostosowany do jazdy po leśnych ścieżkach, nieutwardzanych nawierzchniach, błocie),

  • trekkingowe (przeznaczone do długich podróży),

  • miejskie (sprawdzą się podczas jazdy po zatłoczonych ulicy, ścieżkach rowerowych).

Każdy produkt znajdujący się w asortymencie jest objęty gwarancją producenta. Rowery zostały wykonane z dbałością o szczegóły z porządnych materiałów, mają wytrzymałe, aluminiowe ramy. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, wysoką i niską temperaturę, wilgoć. W razie problemu z wyborem, eksperci pracujący dla firmy mogą pomóc.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo prowadzi także profesjonalny serwis, w którym klienci mogą dokonać przeglądu, naprawić uszkodzony rower i wymienić zużyte komponenty. Czas naprawy jest uzależniony od rodzaju awarii i dostępnych części zamiennych. Fachowcy zawsze starają się zrealizować zlecenia jak najszybciej. Koszt poszczególnych usług jest podany na stronie internetowej. W przypadku niestandardowego uszkodzenia cena jest dobierana indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem roweru.

Każdy, kto ceni najwyższą jakości, terminowość i profesjonalizm, powinien wybrać ten sklep.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://2kola.net.pl/
Dodano: 2021-02-20
Telefon: 618125932
Miejscowość: Suchy Las / Poznań
Adres: Szkolna 56
Kod pocztowy: 62--00

Źródła:
https://2kola.net.pl/


Inne Firmy